Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyivel olcsóbb ha bérlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel olcsóbb ha bérlem a menyasszonyi ruhámat? Vagy érdemesebb venni egy ujjat esetleg varratni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

nem olcsóbb sőt...

Válassz egy tavalyi vagy régebbi modelt és vedd meg, olcsobb mintha bérelnél egy ideit

2010. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem olcsóbb megvenni...én is ezzel foglalkozom, úgyhogy tudom,miről beszélek. teljesen változó árakon lehet kölcsönözni (akár 30000-ért is). a kölcsönző nem EGY kölcsönzéssel akarja visszahozni a ruha árát,hanem olyan ruhát választ, amiről feltételezi,hogy többször is fogják kérni.
2010. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ha gondolod, írj privátot.
2010. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írd a Googleba, hogy menyasszonyi ruha eladó, 18000-töl a csillagos égig mindenféle áron kapsz.
2010. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Interneten nagyon szépeket, márkásakat lehet venni, fel is lehet próbálni, és olcsóbb, mintha bérelnéd. Én egy nagyon drága ruhát vettem 80 ezerért, egy kevésbé márkás bérlése több lett volna. És utána az enyém, vagy el is adhatom mondjuk 80-ért. :)
2010. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a bérlésre szavazok, szerintem kb. ugyanazt a ruhát olcsóbb bérelni mint megvenni. sok helyen például bérelhetsz is de meg is varják neked pont ugyanazt, de akkor sokkal drágább. És jó eseben többet nem lesz rajtad, tuti hogy a hugod, vagy a lányod se akarja majd felvenni ugyenazt viszont elég nagy helyet foglal el.
2010. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!