Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is bunkó dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó dolog ezt írni a meghívóra?

Figyelt kérdés

Az esküvői meghivonk hátuljára azt szeretném írni:"...ezután, ha minden csak félig sikerül, Te is hibás vagy nemcsak én egyedül..."

Lenne idézet belül is ezt a hátlapra szeretném írni, szerintem vicces, és erről is szol a házasság, mármint a közös felelösségvállaláról:)

A párom családja kiborult ettől:(


2010. júl. 18. 14:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Az első 15:27-esnek igaza van.
2010. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
EZT EGY ÉLETEN ÁT KELL JÁTSZANI!
2010. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

ma 15:43


A Többi 71% ost is én írtam, ha visszaköveted megérted :)

2010. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Szerintem sem odavaló, bár nem örjöngenék, de nekem sem tetszene...


------------

1. A menyasszony/ajándéktánc magyar szokás, a mi szín magyar falunkban például az ajándékot a pár hátára terítették (pl.lepedő), a cigányokkal nem érintkeztek, éppúgy szokás végigvonulni a falun, nagyon szeretem a régi szokásokat, nekem a városi sznob lakodalmak nem tetszenek.

2. Ha valaki lakodalmat tart, akkor köteles a vendégekről gondoskodni, és arról, hogy a lehető legjobban érezzék magukat, hiszen ők a vendéglátók, ez még nem jelenti azt, hogy az ifjú pár rosszul érzi magát, de nem kell önzőnek lenni, hogy csak azt és csak úgy ahogy én akarom. Ha valaki lesz*rja a rokonokat akkor tartson két tanús esküvőt.

3. Ez nem csak a menyasszony napja, hanem épp úgy a vőlegényé is, csak ezt néhányan itt elfelejtik, persze persze mindenki az arát nézi és csodálja, de egyedül még kevés lenne egy esküvőhöz.

------


Na csak ennyit akartam, sok boldogságot.:)

2010. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam mind a kommenteket,

Én nem raknám rá, ha ilyen meghívót kapnék akkor valószínűleg jót mosolyognék rajta, de nem borulnék ki.

De én ismerem a dalt és nagyon szeretem is.

Meg két idézet szerintem sok. Nem lenne jobb mondjuk zenének a polgárihoz? szerintem arra szuper.

2010. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

20:29 -es vagyok csak még valami eszembe jutott.

Attól is függ milyen meghívót szeretnétek. Mert egy klasszikus elegáns szolid (virág szív, gyűrű) típusra egyáltalán nem való. De vannak motanában azok, amiken ilyen rajzfilmfigusa szerű jegyespár van, nekem nem tetszenek de valakinek igen, akkor az egész meghívó olyan bohókásabb és arra talán jobban ráfér de akkor én magát a szöveget is valami viccesebbre venném, így mindenki jobban érteni fogja.

2010. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szerintem vicces és csak az veszi komolyan akinek szemernyi humora sincs
2010. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!