Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is bunkó dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó dolog ezt írni a meghívóra?

Figyelt kérdés

Az esküvői meghivonk hátuljára azt szeretném írni:"...ezután, ha minden csak félig sikerül, Te is hibás vagy nemcsak én egyedül..."

Lenne idézet belül is ezt a hátlapra szeretném írni, szerintem vicces, és erről is szol a házasság, mármint a közös felelösségvállaláról:)

A párom családja kiborult ettől:(


2010. júl. 18. 14:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
47%
jaj nem értem mit kell ezen kiborulni.teljesen normális idézet. szép és tényleg a házaságról szól. ha mindketten akarjátok akkor szarjátok le a többbi véleményt hisz a házasság 2 emberröl szól.
2010. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!

nem a negativ oldalát látom csak, szerelmesek vagyunk, egyszerüen csak eszünkbe jutott.

2010. júl. 18. 15:22
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Sztem úgy nem, ha zárójelbe alá odaírjátok, hogy

(Demjén Ferenc), másképp kissé vádaskodóan hathat esetleg annak aki nem ismeri..

2010. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem tökéletes a meghívóra. Aki komolyan veszi és arra gondol hogy jajj micsoda egy negatív idézet, az egyszerűen nem normális.
2010. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
81%

Sz_rjátok le,hogy ki mit mond..ennyii:D:D tegyétek azt,amihez kedvetek van..:) írjátok rá nyugodtan!:P

Csak melléje tényleg kell az,hogy ki mondta..=)

2010. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem eskuvoi meghivora valo, hisz az eskuvoi meghivonak a meghivas a funkcioja, ez az uzenet meg a parodnak szol (ha jol ertem), nem pedig a meghivottaknak. Es a meghivottak rossz neven vehetnek, hogy miert irsz ilyet. En abszolut nem latok benne semmi szellemeset, vicceset, inkabb olyan rosszindulatu celzasnak tunik, "hogyha eljossz az eskuvomre, tegyel meg mindent, hogy jo legyen es ha sz.rul erzed magad, az a te sajat hibad, nem az enyem". En ezt szurnem le belole meghivottkent, mivel nem a meghivott fele kellene kivetiteni azt az uzenetet, amit a masik felednek szansz. Szoval nem ertem a logikat, hogy miert is kellene ez egy meghivora. Azt gondolnam a szemelyrol, hogy eleg furcsa es nem jo ertelemben...
2010. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
63%

ma 15:06



Ez egy gyönyörű zeneszámból van!


Hallgasd meg inkább ahelyett hogy örjöngsz!



http://www.youtube.com/watch?v=xTeBqQ9syKw

2010. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
85%
Annak,aki nem ismeri a dalt,kötekedésnek tűnhet.Pedig szenzációs dal,és színigaz minden szava.Ez is benne van többek közt: "ezután már a szállodaportán kiderül,hogy enyém vagy,nem vagy már egyedül...".Ez egy "kerek",tökéletes dal.Én ráírnám.Aki ismeri,megérti.
2010. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
59%

"hogyha eljossz az eskuvomre, tegyel meg mindent, hogy jo legyen es ha sz.rul erzed magad, az a te sajat hibad, nem az enyem"


15:27


Dehát ez így is van!!


Az Esküvő nem a meghívottakról szól, hanem a Menyasszonyról!!


Ha vki szarul érzi magát, inkább el se menjen, de ne csessze el az egészet!!


Az esküvő nem arról szól, hogy elmegyek mulatni, hanem arról hogy ott lehetsz egy ilyen pillanatban azért mert a másik ember megtisztelt téged a bizalmával, hogy ezen részt vegyél!

2010. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
76%

Persze már jópáran összekeverik az esküvőket az utcabálokkal..


Csak ez egy másik kultúrában szokás amelyik kissebbségnek nevezi magát!!


A Magyaroknál ez nem szokás!

2010. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!