Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is bunkó dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó dolog ezt írni a meghívóra?

Figyelt kérdés

Az esküvői meghivonk hátuljára azt szeretném írni:"...ezután, ha minden csak félig sikerül, Te is hibás vagy nemcsak én egyedül..."

Lenne idézet belül is ezt a hátlapra szeretném írni, szerintem vicces, és erről is szol a házasság, mármint a közös felelösségvállaláról:)

A párom családja kiborult ettől:(


2010. júl. 18. 14:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
15:34: de a tisztelet ketoldalu kell, hogy legyen (hisz a par is csak olyat hiv meg, akit tisztel, nem?). Nem azt mondom, hogy ugy menjen oda a vendeg, hogy szar a kedve, de attol mar eleve szar lesz, ha ilyet feltetelez a par es persze, hogy magara fogja venni az illeto, hisz neki lett cimezve, ezert van rajta a meghivon. Szerintem serto. Ha oda van irva, hogy kitol van az idezet, sokat dob rajta, mert nekem pl. fogalmam nem volt, hogy ez honnan jon es azt hittem, hogy a menyasszony talalta ki.
2010. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%

Pl


A menyasszonytánc meg a pénzdobálás is cigány szokás..

2010. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
26%

ma 15:37


Aki képes félreérteni a másikat, az nem ismeri eléggé.


Normális ember meg csak olyanokat hív meg egy ilyen alkalomra, akiket valóban ismer..


Aki meg olyanokat is meghív akiket még életébe nem látott az utcabált rendez...


Rétinégereknél szokás ez is..

2010. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
15.27.nek. Miért kell ilyeneket írnod ismeretlenül? Nem szokásom őrjöngeni, ahogy te írod. Véleményt kérdeztek, nekem ez a véleményem. Jól néznék ki, ha azért "őrjöngenék", hogy egy ismeretlen kérdező mit ír a meghívójára. Engem a saját családom dolgai érdekelnek, de ezeken sem órjöngök. Sértő, ahogy írsz számodra ismeretlen emberről. De ha te így érzed jól magad, tedd. Akkor is ez a véleményem, ha mindenki másnak tetszik. Valóban nem szeretném, ha így állna valaki a fiammal való házassághoz. Bár abban igazad van, az én fiam túl komoly egy ilyen dologhoz. Eszébe se jutna, hogy ilyen idézeteket írjon a meghívójára.
2010. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
15:37: ha neked nem tetszik, neked legyen masmilyen eskuvod, de minek kell ilyen temakat idevenni (nem utcabal az eskuvo, miert van menyasszonytanc). Szerintem a kerdezo nem erre kivancsi. Mindenkinek olyan eskuvoje van, amilyenre tervezi. Ha o ezt az idezetet akarja rarakni, akkor ezt teszi ra (de errol kerdezte a velemenyunket). Hogy jon ide a menyasszony tanc meg stb? Egyebkent en magyar vagyok, de nyugati felfogasom van, mivel nem Magyarorszagon elek nagyon regota, a ferjem sem magyar es nekunk volt menyasszonytanc, a ferjemnek ez ellen nem volt kivetni valoja. Szoval nem tudom, hogy miert tunik ez elfogadhatatlannak, ha egy kulfoldinek sincs ellenvetese...sok kulturaban van ilyen vagy hasonlo egyebkent. Akinek van menyasszonytanc, semmivel sem szed ossze tobb penzt, mert akkor kevesebbet adnak naszajandekba, szoval ez csak egy szokas, nem penzgyujto akcio...
2010. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem h a cigányozás h jön ide,de mindegy.

Igen odairom, h Demjén, persze.

igen a meghívó a meghivottaknak szol,de van benne idézet, nem?

és az általában szerelmes idézet szokott lenni.

Mindegy, köszönöm a véleményeket, ezek szerint rendhagyó, de nem elvetemült ötlet:)

2010. júl. 18. 15:44
 27/37 anonim ***** válasza:

ma 15:40


Én is csak a véleményemet írtam, nálam az a komment felért egy örjöngéssel :)

2010. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább csak komolytalan és egyáltalán nem tűnne viccesnek egy meghívón...

Mellesleg a dalt én sem ismerem, de hát könyörgöm, akkor én vagyok a hibás? Nem ismerhet mindeki minden dalt, arra is gondolni kell, aki még sosem hallotta! Arra milyen benyomást tesz? Mert szerintem rosszat.

Ha olyan szép a dal és olyan jó a szövege , akkor inkább egy másik sort kellene kiválasztani.

2010. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiborító, de tényleg nem oda való. Oké, hogy van a valóság alapja, de olyan mintha már a váláson gondolkoznátok, hogy mind a kettőtök hibás...
2010. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
2010. júl. 18. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!