Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is bunkó dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó dolog ezt írni a meghívóra?

Figyelt kérdés

Az esküvői meghivonk hátuljára azt szeretném írni:"...ezután, ha minden csak félig sikerül, Te is hibás vagy nemcsak én egyedül..."

Lenne idézet belül is ezt a hátlapra szeretném írni, szerintem vicces, és erről is szol a házasság, mármint a közös felelösségvállaláról:)

A párom családja kiborult ettől:(


2010. júl. 18. 14:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem esküvői meghívóra való...annyira nem egy hú de nagy durranás.
2010. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nagyon pesszimista hozzáállás. Valahogy azt sugallja, hogy ti arra számítotok, hogy nem fog jól sikerülni, mellé meg még a felelősséget is a másikra hárítjátok.

Szerintem ne.

2010. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem vicces.. de szerintem te tudod!
2010. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
ismerem ezt a zenét. én rá irnám.de alkati kérdés.meg ha mind ektötöknek tetszik csak akkor.
2010. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

persze mindketten akarjuk:)

a belsejében lesz egy szép idézet, ez pedig a hátoldalon.

2010. júl. 18. 15:03
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

1. szép idézet, jó dal

2. nem esküvői meghívóra való

3. nem értem, ezen miért kell kiborulni??

2010. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha az én fiam bnője lennél, én nem borulnék ki. Csak megkérdezném, ha eleve így állsz a fiamhoz, minek akarsz hozzámenni? A fiamnak pedig elmagyaráznám, keress olyat, aki valóban hozzádillő, és szeret . Ez nem a szeretről szól, és igazán humorosnak sem tartanám egy esküvői meghívón. Az esküvő és a temetés is komoly dolog, még akkor is, ha az egyik vidám, a másik szomorú esemény.
2010. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%

ha az én nejem lennél, anyum is csak röhögne rajta, no de nem vagyunk egyformák.

szerintem állat! :DDD sok sikert!

2010. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

Az "eggyéválásnak" nem a negatív oldalát szokták kiemelni:)

De ti tudjátok.Valójában én is kérdeztem itt olyat amit mindenki lehúzott,mi pedig poénosnak tartjuk.

2010. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nagyon jó és nagyon igaz. Reális.Ha mindkettőtöknek tetszik, akkor ne törődjetek a rokonokkal ez a ti esküvőtök a ti meghívótok a saját egyéniségetek szerint.Ha nem tetszik akkor a saját esküvőjükre majd csináltatnak másfélét.Úgy látszik a rokonok mindenbe szeretnek belekötni.
2010. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!