Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért ilyen fura ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura ez?

Figyelt kérdés
A párommal már beszélgettünk az esküvőről de még nem aktuális.Ő nagyon szeretne templomit de én nem.Az okom erre hogy nem vagyok megkeresztelve és nem járok templomba.Hiszek istenben de nem mondanám magam kimondottan vallásosnak.Csak azért nem szeretnék templomit mert szinte mindenkinek van,meg az olyan szép stb.Édesanyámnak mondtam hogy én nem szeretnék ő szinte erőltetni próbálja,mert szerinte az milyen szép.
2010. júl. 17. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A mi esküvőnk egy gyönyörű langyos nyári időn történ egy szép tisztáson egy nagyon idős, hatalmas fűzfa alatt. Minden álmom ez volt, a páromnak is tetszett. Viszont egyikünk sem vállásos.

Ezzel azt akarom mondani, hogy a szép esküvő lényege az, hogy azzal a férfival kösd össze az életed, akit szeretsz, a családoddal együtt sírhass az örömtől, megismerjék a családod tagjai a párod családját. Nem attól lesz valami meseszép és gyönyörű, hogy a templomban történik. És tényleg álszent dolog lenne csak az esküvő miatt megkeresztelkedni (mondjuk én eleve elvetem ezt a hívőség dolgot, mivel túl erőltetett dolog és a papok is nagy hasznot húznak az adományokból, de nem akarok én most vallásháborút indítani, csak egy vélemény).

2010. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha a párod azért szeretne templomi esküvőt,mert valóban vallásos,tehát gyakorolja a hitét,jár templomba,akkor esetleg lehetne egy olyan megoldás,hogy mindenkinek jó legyen,hogy nem tartotok templomit,így neked nem kell álszenteskedned,viszont a párod beszélhetne a pappal,elmondhatná ezt az egészet neki és kérhetne pl egy áldást a házasságotokra.A papok valóban elég megértőnek tűnnek számomra,a miénk kifejezetten jó fej.
2010. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nálunk egy pap van pár faluban és ő nem túl kedves szerintem.De meg lehet próbálni majd.Ő nagyon ritkán jár templomba alkalmakkor esetleg,karácsony,gyászmise(Azt hiszem így hívják) amúgy nem.
2010. júl. 18. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!