Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hány éve hűséges a párjához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány éve hűséges a párjához?

Figyelt kérdés
Én 15 éve mentem férjhez+másfél évig udvarolt nekem a párom és én végig hűséges voltam, meg leszek is ! Más is bírja ilyen sokáig? Mert sajnos a tapasztalatom az, hogy az emberek hamar megcsalják a párjukat, de nem értem hogy miért?
2010. júl. 16. 08:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Mi még csak 6 éve vagyunk egy pár, én ennyi ideje vagyok hűséges a páromhoz. Néha teljesen abnormálisnak tűnik számomra is, de még mindig szerelmes vagyok a páromba. Szóval ez nálam nem olyan "kibírom, hogy nem csalom meg" kategória, hanem nem is vágyom senki másra.
2010. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Nők ugyanannyira félrelépősek, csak sokszor még a haveri szinten lévő női ismerőseiknek se mesélnek róla, miközben az ugyanilyen pasik, nagy büszkén mesélik a haverjaiknak.


Társadalmi nyomás bizonyos szintű embereknél, erősebben hat a nőkre emiatt jobban titkolják.


Férfiak meg sokszor önigazoló üres frázisokat nyomatnak, hogy minden férfi félrelép, meg blabla, amit sokszor nők is nyomatnak, de tényleges alapja nincs.

2010. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:

Szia!


Mi 6éve és 10hónapja vagyunk együtt,és nem csaltam meg!:)))

2010. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
A "pasikról" is elmondható. 24 éve vagyok hűséges a szerelmemhez, gyermekeim anyjához. Soha nem fordult meg a fejemben a félrelépés, és nem is fog.
2010. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
8 éve
2010. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem sokan fogják elhinni, pedig igaz.

15 éve vagyok férjnél, van egy 14 éves fiunk, és soha sem csaltam meg a férjemet.Ja, hogy ebben nincsen semmi.Viszont a korkülönbség köztünk 35 év!Ez már valami, igaz?

2010. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
8 éve élünk együtt és van egy 5éves lányunk. 25/L
2010. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

9:19

35 év korkülömbség????hány évesek vagytok, és hogy működik így egy kapcsolat???

2010. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:

Szia!

Én 3.-éve de remélem lessz még jó pár ijen év.

2010. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, a férjem pedig 69.És hogy hogy működik?Szerintem ezzel mindent elmondtam, hogy még sosem csaltam meg.Ez csak otthon Magyarországon akkora szenzáció, itt Amerikában, ahol élünk már 15 éve, teljesen elfogadott.
2010. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!