Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hány éve hűséges a párjához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány éve hűséges a párjához?

Figyelt kérdés
Én 15 éve mentem férjhez+másfél évig udvarolt nekem a párom és én végig hűséges voltam, meg leszek is ! Más is bírja ilyen sokáig? Mert sajnos a tapasztalatom az, hogy az emberek hamar megcsalják a párjukat, de nem értem hogy miért?
2010. júl. 16. 08:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak három, de remélem nagyon-nagyon sok lesz :)
2010. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 11 éve vagyunk együtt és soha nem csaltam meg.

Ő viszont szerintem engem igen.:(

32/L

2010. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

A hűség döntés kérdése.

Szerencsére nem vagy egyedi eset.

2010. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
85%

Több mint két és fél éve vagyunk együtt.Tudom,hogy nem nagy idő, de nagy szerelem a miénk, van már egy kislányunk is, ő 7 hónapos.

Sosem csaltam meg egy férfit sem rövid 22 évem alatt, ha úgy éreztem meg kell, akkor inkább szakítottam vele, mert tényleg igaz a mondás,hogy a férfiak élvezetből a nők szerelemből csalnak.

A páromba egyébként 7 éve szerelmes vagyok, csak ő nem vette észre az elején így sokat kellett érte küzdenem, de sokszor feladtam,olyankor jártam másokkal.Igazából én lélekben nem csaltam meg őt sosem, mert ő volt az első szerelmem, akit eddig és szerintem életem végéig szeretni fogok

2010. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
100%
Lassan 12 éve vagyunk együtt a férjemmel és sosem csaltam meg.Nem is fogom,ez teljesen a természetem ellen vallana.Remélem ősem csalt és fog engem.Tudomásom szerint nem.
2010. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Milyen igaz. A hűség döntés kérdése. Eldöntöd, hogy nem fogod őt megcsalni, és akkor nem is fogsz soha elcsábulni.
2010. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

kicsivel több,mint 7 éve vagyunk együtt. 1 éve házasodtunk össze :)

Én még nem csaltam meg őt és nem is áll szándékomban.Ő sem csalt meg engem :)

2010. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
2 éve.egyikünk sem csalta meg a másikat pedig volt kísértés...de egyszerűen annyira szeretjük egymást h nem tudnánk meg csalni a másikat...Ja és a kísértést mind2en elmondtuk a másiknak és hála az égnek ez még erősített a kapcsolatunkon.
2010. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

3 év.


Egy férfi barátom egyszer nekem azt mondta, a férfiaknál a hűség nem tett, hanem tétlenség.....

Szemem mindig nyitva, a pakliban mindig minden pasinál benne van.

2010. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

A párommal nyolc éve vagyok együtt, és soha nem csaltam meg.


Hogy kicsit kilógjak a táborból: az egyik előző barátomat 1 év után megcsaltam. Az után esett le nekem, hogy ez mekkora egy szar kapcsolat, ha meg tudom csinálni.


JA és még egy kis "érdekesség": a srácnak (akivel csaltam az exmet) szintén volt valakije, sőt őt akkor egy hét választotta el az esküvőtől.


Ma már nagyon nem vagyok büszke erre az egészre.

2010. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!