Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hány éve hűséges a párjához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány éve hűséges a párjához?

Figyelt kérdés
Én 15 éve mentem férjhez+másfél évig udvarolt nekem a párom és én végig hűséges voltam, meg leszek is ! Más is bírja ilyen sokáig? Mert sajnos a tapasztalatom az, hogy az emberek hamar megcsalják a párjukat, de nem értem hogy miért?
2010. júl. 16. 08:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

4 és fél éve vagyok hűséges. Bár nem vagyunk házasok (még fiatal vagyok). :)

Én is szörnyülködöm, hogy a hűség manapság mennyire kihalt fogalom! Undorodom azoktól, akik nem tudják a gatyájukban hagyni a nemi szerveiket (legyen nő vagy férfi).

20/L

2010. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
97%

22-én lesz 4éve(olyan jó leírni,és kimondani) hogy hűségesek vagyunk egymáshoz!!


Soha nem csaltam meg és soha nem is fogom.Ha már úgy érzem hogy nem szeretem és másra vágyom akkor szakítok vele.De megcsalni soha!Pedig lenne rá alkalom,és neki is.De ilyet soha nem tennénk egymással,és nem is fogunk!.


22/L

2010. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 és fél éve jöttünk össze, sosem csaltam meg és nem is fogom. 1 éve csak havonta egyszer találkozunk és mégis ellen tudok állni. :)
2010. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
87%

Hűség: kinek mit jelent? Számomra már egy csók is megcsalást jelent, van akinek ez egyáltalán nem jelent gondot, de még az ennél több sem.


Én 8,5 éve vagyok hűséges a páromhoz.

2010. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

7 év,

Egyébként szerintem az mindegy kinek mit jelent a lényeg az, hogy az ember a saját párjáról tudja, hogy mi az ami már zavarná vagy rosszul esne neki és olyat ne csináljon.

2010. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%
Én öt éve és remélem ő is! Nekem eddig még soha eszembe sem jutott.A nők többségénél ez természetes a pasikról ez már nem nagyon mondható el.:(
2010. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

9éve.

Épp a napokban beszélgettünk arról,hogy kinek mi a megcsalás.Abszolute nem ugyan azon a szinten kezdődik mindkettőnknél a megcsalás fogalma.De szerintem egyikőnk értékrendje szerint sem csalta meg egyikőnk sem a másikat.

2010. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

19:51-es vagyok. Szerintem butaság hogy a nőknek eszébe se jut a pasik meg megcsalják a párjukat, én úgy látom egyformák ebben a nők meg a férfiak van aki magcsalja a párját és van aki hűséges. Olyan sincs szerintem hogy valaki ilyen vagy olyan típus, az a kapcsolaton múlik, ha szerelmes vagy akkor hűséges is, ha nem akkor meg nem.

(Én is nő vagyok)

2010. júl. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 21. 12:22
 20/41 anonim ***** válasza:

6 éve vagyunk együtt, és sose. És a jövőben sem fogom megcsalni. Imádom :)


23N

2010. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!