Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek nem volt menyecske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem volt menyecske tánc az esküvőjén, hogyan oldották meg a nászajándék átadást és mikor?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a nászajándékot vagy a menyecske/menyasszony tánc alkalmával szokták átadni? ha ilyen nincs akkor, hogyan? Vagy egyáltalán mi a gyakoribb?

Köszönöm!


2010. júl. 13. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esküvő előtt eljöttek itthon hozzánk, és ott adták oda. Szerintem így a legjobb. Unokatesóm esküvőjén a vacsoránál a leves után a vőfély bekonferálta, hogy ha valaki szeretné köszönteni az ifjú párt, most megteheti. Gondolhatod, mindenki odacsődült, kb két óra hosszáig tartott, mi meg addig ültünk, hát nagyon gáz volt. Ennél szarabb megoldás nincs is. Adják oda otthon az esküvő előtt, vagy közvetlen utána .
2010. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kis esküvőm volt,és nem volt menyecsketánc..

Amikor jöttek a vendégek mi fogadtuk őket,és akkor adták át az ajándékokat/borítékokat..Alig voltunk 40-en..

2010. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mifelénk is ajándék/menyasszonytánc közben szoktak odaadni minden ajándékot/pénzt, nem külön ekkor is akkor is. Szerintem ez a legjobb megoldás. Miért nem akarsz ajándék/menyasszonytáncot?
2010. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk sem volt menyasszonytánc az esküvőnkön.35 fős esküvőnk volt.nem terveztük hogy sokáig fog tartani,nem akartunk nagy lakodalmat,így nem is volt menyszzonytánc.nálunk ugy volt,hogy miután lement mind a két szertartás után nemsokkal jöttek a vendégek gratulálni,meg átadták az ajándékokat/borítékokat.
2010. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!