Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak nálunk szokás a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálunk szokás a nagy lakodalom?

Figyelt kérdés

Nálunk egy lakodalom 250-300 főnél kezdődik,és már a lagzi előtti 2 napon összegyűlik a család ahol segítenek a díszítésben,előkészületekben.

Itt olvasom,hogy majdnem mindenkinek 100on aluli esküvője van,és nekem ez olyan furcsa,hiszen nálunk 100on aluli esküvő csak akkor van,ha nagyon-nagyon szegények kellnek egybe.


2010. júl. 12. 11:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
40%

Kérdésre válaszolva.....:


Elfogulatlanul sok példát láttam, de mindenhol megjelent a közöny, minél többen voltak, annál jobban.


Mégis divat 100 vagy több fővel erölködni.

2010. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
70%
A vendégsereg összetétele is fontos, ha már 250 fő, akkor legyenek köztük a barátok, osztálytársak, katonatársak, munkatársak is, ne csak a rokonok.
2010. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mindenki saját magának dönti el hogy hány fős lagzit szeretne!EZ nagyban függ a pénztárca méretétől és legfőképpen attól hogy kik azok az emberek akiket szívesen szeretnél látni a lagzidon!Mi igaz 120an voltunk lehettünk volna többen de feleslegesnek tartottam azt hogy olyan is ott legyen aki az ükk ükk ükk akárki és 20 évente találkozom vele!Mégegyszer hangsúlyozom mindenki maga dönti el és ha ott az a szokás akkor senkinek semmi köze hozzá!Sok sikert!!!!!!!!!!!Mikor lesz a nagy nap?
2010. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
07-12 18:08, nagyon egyetértek veled, igazad van!!!
2010. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-12 18:08



Én is erre gondoltam,nálunk is majdnem ez a szokás.Én ha csak a magam részéről számolom azokat a rokonokat akikkel tartom a kapcsolatot is,az 120 fő.Jön rá még pár barát,volt osztálytárs és a vőlegénynél mis ugyanez.

2010. júl. 16. 16:53
 36/45 anonim ***** válasza:
83%

Hát nálunk (Kom-Egom megye) egyáltalán nem szokás a nagy lagzi. Kb. 50-80 fő max.


Ha nekem lesz esküvőm, én 50-et sem szeretnék, hanem a lehető legkevesebbet, a leheteő legszűkebb családi körben. Nekem a 20 is sok. És nem azért, mert nem lenne rá pénz, hanem egyszerűen nem vagyok kiváncsi azokra, akikkel amúgy sem szoros a kapcsolatom.

2010. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
80%
Mi 50-nél nem leszünk többen, és nem is szeretném, akkor se ha akármennyit költhetnék rá. Nem igazán értem hogyan lehet valakinek 100 barátja, egy évben 365 nap van ha minden másnap találkozol valakivel akkor sem tud száz ember a barátod lenni. Mi csak azokat hívtuk meg, akiket tényleg szívesen látunk ott. Ha valaki szereti tartson 250-300 fős esküvőt, bár nem hiszem, hogy 200 ember veled együtt tud örülni.
2010. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
68%

Ez a válasz 58%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-12 18:08 vagyok, örülök, hogy osztjátok a véleményem, de látom ezzel nincs mindenki így, de sebaj, én maradok a hagyományoknál, és nem rúgom fel a szokásokat...:)

2010. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekunk a parunkkal ket helyen lesz mert 1000km van a ket csalad kozott.

magyarorszagi 60fos , de az erdelyi kb 200 fos igazi falusi lakodalom.

Ez azt hiszem attol fugg ki honnan szarmazik es mi a kerete illetve csaladoi hattere, ugy ertem nagy e a csaladja barati kore, szerintem szemelyfuggo.


Sok boldogsagot

2010. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Tömegpszichózis, profi vőféj is kevés......

Önámítás, hogy 100-nál több ember szívből, őszintén együtt tud örülni, ünnepelni.

2010. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!