Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan készültök/készületetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készültök/készületetek az összeköltözésre?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy ki hogyan készült az összeköltözésre.

Gondolok itt olyan dolgokra, hogy:

feldíszítette e az egyik fél a lakást (pl. üdvözlet itthon, érezd otthon magad) a másik fél fogadására?

Vagy valami finom ebéd v vacsora?

Vagy csupán ez is egy nap, összeköltöztetek, minden a helyére került és este együtt hajtottátok álomra a fejeteket és reggel jó érzéssel néztetek egymásra, s üdvözöltétek egymást?


Ki milyenek képzelné el azt a napot amikor összeköltözik a párjával?


2010. jún. 20. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát nálunk nem volt semmi "extra"... már azelőtt is szinte minden nap ott aludtam a páromnál, aztán úgy döntöttünk,költözzünk össze (konkrétan én hozzá), úgyhogy átmentünk a szüleimhez,bejelentettük, átvittem ég pár cuccot és azóta is itt lakom vele :)

Persze még pár héten keresztül hurcibáltam át ezt-azt, ami ott maradt,de szerencsére szüleim közel laknak :)


Azért persze más volt este úgy ágyba bújni,hogy már nem csak ittalszom, hanem itt is lakom :)

2010. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

úgy kezdődött, hogy vettem egy lakást, a barátom tudta nélkül. felújítottam, berendeztem (úgy, hogy neki is tetsszen).

aztán egyik este munka után elé mentem, beültettem a kocsiba, bekötöttem a szemét, és elvittem az új közös lakásunkba.

csak akkor vettem le a szeméről a kendőt, amikor már az ajtóban voltunk.

belépett, én pedig konfettizáporral köszöntöttem.

nagyon örült neki. azóta együtt lakunk.

2010. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megbeszéltük, hogy hozzáköltözök, megjelentem egy bőrönd ruhával, közöltem, hogy totál leizzadtam, úgyhogy zuhanyzok, utána sültkruplit csinált és aludtunk. Ennyi. Mintha mindennap együtt lettünk volna. Nem tartottam olyan nagy számnak. Érted költöztem már össze csoporttársaimmal is, majd ha elvesz, és átemel a küszöbön az izgalmasabb lesz.
2010. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi kétszer is összeköltöztünk.:) Először anyuéknál,és anyóséknál laktunk felváltva, majd a közös házunkban. Az elsőnél nem volt semmi felhajtás, mivel nem a saját önálló otthonunk volt. Amikor kész lett a ház, akkor rendeltünk pizzát (a konyha még teljesen nem volt kész, így nem tudtam főzni), vettünk egy üveg pezsgőt, és a kanapén ettünk tálcán, mert még étkezőasztal sem volt. De nem számított. Annyira örültünk, hogy beköltözhettünk a közös otthonunkba, hogy egész este pezsgőspohárral a kezünkben járkáltuk végig a házat, és gyönyörködtünk!:)
2010. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mi úgy költözünk össze, hogy én megyek hozzájuk.

Anyukájánál fogunk lakni.

Jelenleg nincs más megoldás, hiszen albérletbe nem akarunk menni és nem kényelemből, hanem azért mert nem tartsuk kifizető dolognak, inkább akkor gyűjtögetünk és megpróbálunk felvenni hitelt, aztán a saját lakásunkat törlesztjük.

Tudom sokan azt mondják, nem jó a szülővel együtt lenni.


Én sem szeretnék nagy felhajtást az összeköltözésnek, de azért örülnék egy vacsinak vagy valami.

Hiszen az a nap még sem olyan mint az előtte lévő szürke hétköznapok, hanem egy nagy nap.

2010. jún. 21. 09:08
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi albiba költöztünk össze. A saját lakás vásárlása messze van,így megbeszéltük hogy összeköltözünk. Párom 24 lesz én 20 múltam.Szeptemberben költöztünk össze.Semmi díszitgetés meg ünneplés nem volt.Otthonról elhoztam a dolgaim 1 részét(főképp ruhák,dísztárgyak),Otthon is sok dolgom maradt,mert mindent felesleges elhozni és bezsúfolni 1 kis lakásba.

Párom délután,miután elpakoltunk, üdvözölt az új otthonomban és kedveskedett 1 kicsit.Kaptam 1 szál rózsát és a szokásosnál sokkal kedvesebb-romantikusabb volt.

2010. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minek rákészűlni?Csak görcsölés az egész,igy.Én 1 hónap ismerettség után azt vettem észre hogy minden cuccom ott van nála.És igy is maradt.Most volt az esküvőnk 1hónapja.
2010. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

nekünk nem engedik de mi már nagyon összeakarunk költözni

már aludtunk együtt persze a szüleink nem tudják a fiu is 14 éves

14/L

2010. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, és miből élnétek? Összeköltözni tizennégyévesen? LOL
2010. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
gazdagok vagyunk meg a fiú szülei is
2010. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!