Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 18-20 évesen korainak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 évesen korainak számít egy eljegyzés? 1-2 év járás után.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 21:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
70%

Ez lenne igazán a normális kor. Mai infantilis, felelőtlen, kiélős fiataljaink miatt tolódott ki ez az egész, abnormálisan. Micsoda dolog az, hogy házasodni már "kiélten", energiáinkat már elégetve kell? Mi hajtja akkor a család szekerét, aminek az üzemanyaga a mélyen bent égő szexuális eredetű energia??

Egy 20 évesen házasodott , 15 éve boldog házasságban élő 4 gyermekes N

2010. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem ezt a kiélést dolgot, 16-17-18 évesen rengeteget jártam discoba akkoriban nagyon is szerettem, mostanra meguntam, inkább a házibulikat szeretem retro zenével 1-2 havonta egyszer, bár ott is sokszor vannak annyian, mint egy discoba, inni is szoktam de csak pár pohárral, vad idegenekkel nem k*félek, szerintem egyik sem olyan, hogy párban nem lehetne megtenni, van köztünk is olyan aki házas, nem értem miért ne lehetne havonta, néhány hetente kimozdulni otthonról, a házasság nem börtön, nekik is szükségük van szórakozásra, a szüleim is jártak szórakozni, nem feltétlenül születik rögtön gyerekük, de néhány havonta még úgy is el lehet menni buliba, egy szóval hülyeség ez a kiélés dolog, hacsak valaki nem a bedrogozva részegen, idegen emberekkel való d*gást érti rajta, mert akkor váljék egészségére az illetőnek.

Ha megtaláltad az igazi szerelmet hidd el nem maradsz le semmiről, azt most kell megragadni, nem elszalasztani. Bárcsak én is ilyen szerencsés lennék.

Amúgy a szüleim 17 (anyum) 20 (apum) évesen ismerkedtek meg, fél év múlva eljegyzés, még félév esküvő, majd 2,5 év múlva születtem én, esküvő előtt nem költöztek össze, szex is csak titokban volt :P, mivel a nagypapám nagyon konzervatív ebből a szempontból. :) Nagyszüleim még fiatalabbak voltak az esküvőjükkor.

Azt mondják az ember érzi azt amikor megtalálja az igazi szerelmet, aki mellett tényleg le tudná élni az életét.

06-20 02:36 vagyok

23N

2010. jún. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Az utolsó két válaszolóval teljes mértékben egyetértek.

Valaki, aki a kiéléssel erősködik, elmagyarázhatná, hogy mi is az. Gondolom, amit sokan írtak, hogy buli, pia, szex. Vagy esetleg, hogy az ember lánya több pasival is kavar. Viszont ez olyasvalakinek, aki eleve visszahúzódó és nincs milliomegy ismerőse, és ÍGY találta meg a párját, annak miért mondják még, hogy "uggggyanmár keress tovább, ez úgyse az!"? :/


Nem nagyon értem.

2010. jún. 25. 12:20
 44/45 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem mostani a kérdés, de még olvashatják új látogatók :))

Szóval.. szerintem az emberek, irigyek!! Nem is kicsit. Ha már valaki megtalálta az élete párját, 16, 17, 18 évesen, mért ne lehetne eljegyzés amikor nagykorúak már??

Szerintem ez teljesen normális dolog :))

2011. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

úgy szeretem hogy az erettlen fiuk/ferfiak miatt mindegyik masikat megitelik ^^

en 16 eves vagyok a baratnom 18.

szeretem, ami ugylatszik nagy szo a mai vilagban.

alig varom hogy 18 lehessek es megkerhessem a kezet. tegnap egy bizsu gyuruvel es egy gyors toktonzott versel megtettem, orult neki nagyon.

sok osztalytarsa... "lanyok" mind azt mondjak hogy 35 eves fiu kellene neki es nem egy eretlennel kellene lennie.

attol hogy masnak voltak rossz tapasztalatai par , pasival kapcsolatban, meg ne iteljuk el a kissebseget!

koszonom

16/f

2013. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!