Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan ember rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember rajtam kívül aki szerint előbb lenne helyes a házasság, aztán a gyerek és nem óvszerekkel szexelés?

Figyelt kérdés

Ezt a sorrendet hallottam erkölcsösnek, nem én találtam ki. Mi az előnye, hiszen mindenki fordítva csinálja? És miért rossz ha valaki óvszert húz vagy fogamzásgátlót szed?

17/F


2010. ápr. 20. 22:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Óvszert használunk mert abba hagytam a gyógyszert mert szeretnénk gyereket ézért pár hónap múlva lesz az esküvőnk.

Akkor most valami baj van velem?

2010. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%
Én valószinű konzervatvnak számítok, de ezt az elvet helyesnek tartom. Az első gyereknek nem szabadna határidőt szabni. Jönnie kellene, amikor akar, ezt a lehetőséget meg kellene adni neki. Valamikor így volt és teljesen természetesnek tartották. Volt egy mondás: ahol két embernek jut, ott a harmadik sem hal éhen. A második, harmadik gyerek már tervezhető, sőt: maguk tudják, érzik a szülők, hányat tudnának felnevelni.
2010. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
És ha 2 embernek sem jut, akkor szegény harmadik nélkülözzön?
2010. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

"nem óvszerekkel szexelés" Ez aztr jelenti hogy csak akkor szexeljek amikor gyereket akarok vagy szüljek minden évben?

Ezt a vallásosok gondolják így. A legötbb ember szerint az az erkölcsös aki védekezik, nem fekszik össze fűvel fával egy nap ismeretség után. Ennyi bőven elég. A szex fontos dolog, nem árt egy picit ismerni mielőtt lekötelezed magad...

Ha utánanézel valahol biztos leírják a vallásosok hogy szerintük miért így a jó.

2010. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

Van ember rajtad kívül ilyen, igen.


Én és a férjem. Az esküvőnkig nem szexeltünk senkivel sem, egymással sem. Szóval előbb volt a házasság, aztán a gyerek (1 hónapos jelenleg), és nem volt tinikori össze-vissza szexelés óvszerrel.


A következmények:

- nincs semmiféle nemi betegségünk

- nincsenek elvárásaink, fenntartásaink egymással szemben

- pár alkalom helyett beletelt kemény 2 hónapba (húha, de sok idő!), mire simán gördült minden az ágyban. Mindösszesen ennyi időt vesztettünk azzal, hogy nem 16 évsen kezdtük el gyakorolni a szexet valaki mással, hanem felnőttként egymással.

- a babára csak 3 hónapot kellett várni, szóval szinte azonnal összejött, szemben azokkal, akik fiatalkori nemibetegség vagy hosszantartó fogamzásgátó tablettaszedés után évekig várnak a babára

- tudjuk a másikról, hogy ha kibírta 30 éves koráig szüzen, akkor a házastársán kívül mással nem fog csak úgy az ágyba ugrani. Azaz megbízunk egymásban.


És nagyon boldogok vagyunk. :-)


Perrsze most majd lepontoznak nullára, mert szerintük - azok szerint, akik nem próbálták - ez mind hülyeség. Hogy nem illünk össze az ágyban, meg majd félre akarunk lépni, hogy kipróbáljuk mással is stb-stb. Tudjátok, mit? A puding próbája az evés. Aki nem próbálta, amit mi, az ne ítélje el.

2010. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Betegséget akkor is össze lehet szedni, ha valaki nem él nemi életet!!!!
2010. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Már nem azért de szerinted aki házasságon kívül szexel az mind beteg lesz? Mert annyira emlegeted! Nem az a baj hogy ezt csináltátok, hanem hogy szűklátókörű és tájékozatlan vagy! Igenis van olyan hogy két ember teste nem illik össze és gyakorolhatsz akármennyit nem fog menni. Szívás ha erre valaki csak esküvő után jön rá. Elvárása meg mindenkinek van. Hozzámész olyanhoz aki nem tetszik neked? Hát nem hiszem... Miért nem jársz egy hajléktalan drogossal? Mert szeretnéd hogy tisztességes, neked tetsző ember legyen az illető? Már ez is elvárás.
2010. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Azon kívül egy pasi hogy is bizonyítja hogy ő szűz 30 éves koráig? :) Tudod az ember változik. Kapuzárási pánik stb... Vannak olyanok akik éveken keresztül mindent megtesznek a gyerekért, apuka mégis bekattan, erre nincs biztosíték...
2010. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan , csak ennek a dolognak több hátulütője lehet.


1.Túl korai házasság, mert beleugranak.

2. Attól hogy valaki érett a házásságra, nem biztos hogy már a gyerekre is.


Emellett egyébként felőlem mindenki azt csinál amit jónak tart.

Mi szeretkeztünk a párommal esküvő előtt, és ez NEM EGYENLŐ a 16 évesen ész nélkül szexeléssel.

Védekeztünk is.

Majd 4év után már nem , meg is született a kicsink és várandós voltam mikor összeházasodtunk.

Nem bánom hogy megismertük egymást testileg is a házasság előtt.

Persze, van akinek ez "nem fontos" de nekünk az volt.És mi is az elsők voltunk egymásnak.

2010. ápr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt tartom h előtte ismerd meg a párodat, minthogy gyorsan házasodj és gyerek..s aztán válás mert ki vagy készülve h milyen b"lfaszhoz mentél hozzá!!!
2010. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!