Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan jegyzett el a párod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jegyzett el a párod? (Hogyan jegyezted el a párod? ) Tudtad előre vagy 1oo% meglepetés volt?

Figyelt kérdés

A 2,5 éve vagyunk együtt, a párom célozgatott rá egyik nap, hogy "ha lenne gyűrű nála, letérdelne és megkérné a kezem"...Tudja, hogy meglepetést szeretnék, amikor nem számítok rá...De a nyárára tervez valamit és azt hiszem akkor lesz...vagy kitudja:D Nektek hogy zajlott? Letérdelt? mit mondott? Mi volt a reakciód?

Én azt hiszem sírni fogok:)

2o-L


2010. ápr. 10. 18:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:D dejo:D remélem még sokaig boldogok lesztek:)
2010. ápr. 11. 10:19
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom a saját szülinapján kérte meg a kezem, hogy még véletlenül se számítsak semmi ilyesmire. Elvittem szülinapi vacsira egy vendéglőbe, és ott történt. Hát szóhoz se jutottam. Ő meg azt mondta, hogy a szülinapjára ajándékozott magának egy menyasszonyt. :)
2010. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

első : étteremben kérte meg,egy szerencsesütibe rejtette.Sajnos már nem tudtunk összeházasodni.:(

második:A legjobb barátnőm tetvére,így tudta,hogy mit is szeretnék igazán.Karácsonyi ajándék egy párizsi utazás volt február elején.Eifel-toronyban kérte meg a kezem.Nyáron meg esküvő.

2010. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor a mise után letérdelt és megkérte a kezem.Utánna sokan jöttek gratulálni.
2010. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
:D de jo:) sok boldogságot Mindannyiotoknak
2010. ápr. 14. 08:03
 16/21 anonim válasza:
100%
A mi egymásra találásunk "csoda".Interneten ismerkedtünk meg 2009 aug.-ban.1hét múlva randiztunk.220km volt köztünk.A második randi 3 hétre rá történt,de ez egyben a költözésem is volt.Az eljegyzés nov.-ben történt.Meglepett nagyon.Sokat dolgozik ő és én is.Épp mind a 2en a munkahelyünkön voltunk.Rengeteget beszéltünk telefonon.Egy ilyen beszélgetés folytán elsírtam magam mert fájt a hiánya.Szenvedtem nélküle.Ő megnyugtatott.Majd kb 2h múlva betoppant hozzám.Nem értettem hogy került oda hisz épp dolgozott.Akkor megkérte a kezem!Hihetetlen volt!Csak akkor értettem miért mosolygott annyira a mellettem lévő ékszerbolt eladónője.Telefonon szervezkedtek:)Dec.-ben volt az esküvőnk.És nem tudom lehet e fokozni a boldogságunkat.Talán egy picurral,akit már nagyon várunk..:)
2010. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, sok sok boldogságot:)
2010. ápr. 24. 18:01
 18/21 anonim válasza:
100%
Nagyon köszönöm.Igazából minden nap felteszem az a kérdést magamnak,hogy megtörténhet ilyen?És pont velem?Hááát meg!:)
2010. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik randinkon kérte meg a kezem, akkor már hónapok óta tartottuk a kapcsolatot a neten, igazi, mély szerelem, mikor találkoztunk, már nem volt mit mondanunk egymásnak, ez volt novemberben, szeptemberre tervezzük az esküvőt:) Életem értelme:)
2010. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

fuh... a 17:13-sé nagyon szép. :) Főleg, hogy én is távkapcsolatban élek lassan 5 hónapja barátommal... és sajnos most egy 3 hetes kimaradásunk lesz... :( ÉS már megőrülök annyira hiányzik... Sajnos nekem még nem kérte meg a kezem, igaz még 18 évesek vagyunk mind a ketten, de már volt, hogy szóvá tette, hogy mit szólnék hozzá. És nagyon boldog lennék... Lehet fiatal vagyok hozzá, de én lennék a legboldogabb ha vele élhetném le az életem... :) Tehát úgy néz ki tényleg van remény a távkapcsolatban élőknek, mert eddig szinte csak rosszakat hallottam erről... :(

De gratulálok mindenkinek és remélem, hogy boldogok vagytok!! :)

2010. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!