Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérés meglepetés legyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés meglepetés legyen, vagy előre megbeszélt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom, hogy hogy működik ez:) Meg szeretném kérni a barátnőm kezét, de nem tudom, hogy előtte megbeszéljük, vagy legyen meglepetés (ami szerintem hatásosabb lenne, de kellemetlen, ha megijed, és nemet mondd, mert eddig még nem került szóba) Nagyon fiatal, 19 éves, én meg már 24 múltam, és szeretnék családot meg mindent. Szerintetek?
2011. júl. 2. 13:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

természetesen meglepetés (ha biztos, hogy meg akarod máris kérni). Ha megbeszéled előre, az snassz. VAGY megbeszélitek, hogy ki mit gondol, és akkor majd kicsit később kéred meg, mikor nem gondol rá

Egyébként mennyi ideje vagytok együtt?

2011. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 skarma ***** válasza:
82%

Kicsit fiatal... Bár én is 19 vagyok és nem lenne gondom lánykéréssel, :) de neki talán igen.

Persze a meglepetés az igazi, de lehet hogy előtte finoman meg kéne pendítened a témát...

2011. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2 és fél éve vagyunk együtt. Régebben mondogatta, hogy milyen jó lesz ha lesz ház meg gyerek meg ilyenek, meg hogy úgy szeretné, de mostanában nem mondott ilyet. Az biztos, hogy el szeretném venni feleségül.
2011. júl. 2. 13:32
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

[Pont olyan korban vagytok, mint mi. :) ]

Legyen meglepetés, de előtte felvetheted neki, hogy mit szólna hozzá. Arról nem kell beszélned, hogy meg is akarod kérni a kezét, és akkor a választól függően később megkérheted meglepetésként.

2011. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Ez nehéz kérdés... Először is az tényleg nem lenne jó ha megijedne! De az előre eltervezett eljegyzésben nincs semmi érzelem! Nagyon fontos hogy rég óta legyetek együtt és megbízzon benned mert a korkülönbségetek miatt lehetnek akadályok! Ha tényleg sok idő óta vagytok együtt és nagyon szeretitek egymást, és igazi családot akartok gyerekekkel vagy nem gyerekekkel akkor szerintem meglepetésnek is szánhatod!
2011. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Előtte mindenképp tereld rá a témát, mert 19 évesen nem biztos, hogy házasodni akar! Ha pozitívan áll a dologhoz, akkor lehet meglepetés. Én lenyomnám a gyűrűt annak a torkán, aki meglepetésből kéri meg a kezem, mert ez nálam felkészülést és tervezgetést igényel, és ha a srác nem veszi a fáradtságot, hogy előtte kipuhatolja a véleményemet, akkor nem is ismer engem. (Volt ilyenhez szerencsém..)
2011. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is először feltétlen! puhatolózz, hogy hogy áll a házassághoz. Úgy általában, és konkrétan veled is:. Csak vigyázz, rá ne jöjjön mit tervezel. Utána mikor már tudod tutira, hogy igent mondana, akkor jöhet a meglepilánykérés.
2011. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 skarma ***** válasza:
50%

Második válaszoló vagyok.

Ez az egész annyira romantikus... :D

Kérdező, ugye majd elmeséled, mi volt?

2011. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy pozitívan áll a házassághoz, mert már mondta régen, hisz benne, hogy tényleg csak a halál választhatja el a feleket, de rólam szó nem volt!:D


Egyelőre még csak bátorságot gyűjtök, még azt se találtam ki, hogy hogyan.

2011. júl. 2. 13:48
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Minden esetre puhatolózz,ahogy a többiek is írták, aztán meglepiszerűen kérd meg, ha úgy ítéled meg, hogy oké.

Sok sikert és bátorságot!

2011. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!