Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérés meglepetés legyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés meglepetés legyen, vagy előre megbeszélt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom, hogy hogy működik ez:) Meg szeretném kérni a barátnőm kezét, de nem tudom, hogy előtte megbeszéljük, vagy legyen meglepetés (ami szerintem hatásosabb lenne, de kellemetlen, ha megijed, és nemet mondd, mert eddig még nem került szóba) Nagyon fiatal, 19 éves, én meg már 24 múltam, és szeretnék családot meg mindent. Szerintetek?
2011. júl. 2. 13:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ok, de ha felhozom a témát, biztos rögtön le fog neki esni.
2011. júl. 2. 13:58
 12/24 skarma ***** válasza:
48%

Nagyon finoman kell csinálnod. Lehet hogy akkor is sejteni fogja, ezért miután felhoztad a témát, várj egy hetet.

Addigra azt gondolhatja, hogy csak beszéltél róla de nem volt vele komolyabb szándékod, viszont addigra megbarátkozik a gondolattal.

2011. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem kell puhatalóznod, hiszen írtad, hogy beszéltétek, hogy ő is családot szeretne, illetve hisz a házasságban

Jöhet a meglepieljegyzés!! :)

2011. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Maradj a puhatolózásnál. Hiába beszéltetek róla, hiába mondta, hogy hisz benne, lehet, hogy még csak általánosságban gondolta.

Ne a nagy semmiből hozd fel a témát, hanem pl. ha olyan filmet néztek amiben házasság van, vagy valami hasonló szituban. Tehát ha úgymond "kívülről" jön fel a téma. Akkor kisebb az esély, hogy gyanút fog.

2011. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 skarma ***** válasza:
48%
A filmes dolog szerintem is jó ötlet
2011. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
Én a meglepetésnek örülnék, de azért jó, ha előtte szóba kerül a téma, még ha nem is konkrétan az, hogy mire készülsz. Ehhez tényleg a film a legjobb, közben érdeklődni, hogy mi a véleménye, mit szólna, stb... Utána kérdezz rá valami totál másra is, hogy ne gyanakodjon. Azért ne valami szexi csajra, hogy neki hogy tetszik ;)
2011. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%

Minden pasi dilemmája a lánykérés,hogy vajon igent mondunk e,hiába van kiírva a homlokunkra akkor is gondoltok a nemre!:)

Egyébként nálam függ attól hogy mennyire kiegyensúlyozott a kapcsolat,ebből következik,hogy működni fog e életünk végéig,csak együtt élés alatt jöhet szóba(lakva ismeri meg egymást az ember)!!!!!

Nálam úgy volt meglepi hogy végül is megbeszéltük,vagyis éjjel nappal eljegyzésbe ütköztünk a tv-ben a társaságban,tényleg mindenhol!Nyilván beszéltünk róla(mondjuk mi már nem 19 évesek vagyunk),de erről egy pár szerintem minimum egyszer beszél nyíltan a kapcsolatuk alatt,hogy azért még is tiszta legyen a kép a félreértések elkerülése végett!:)

Na szóval mi megbeszéltünk hogy még esküvő nem de majd talán lassan egy eljegyzés nagyon is,mert magasabb szintű a kapcsolatunk és jó lenne ha ennek lenne "jelképe" is...néztünk gyűrűket is,hogy képben legyünk(kinézetre is meg árra is)de ennyi!

Aztán egy óvatlan pillanatban már térdelt is a gyűrűvel a kezében és várta hogy nyögjem végre ki azt a a nyamvadt IGENT!:) A csattanó pedig az hogy a gyűrű nézegetés közepette ráakadtam egy szépségre,amit ő még ha jól tudom aznap megrendelt!:):):)

Szóval legyen meglepi és ezer módon kifaggathatod!

Ráállítasz egy megbízható családtagot,ne barátnőt mert kotyognak),vagy épp a "képzeld haverom haverja eljegyezte a csaját és a csaj nagyon örült bla bla....és tovább taglalod hogy majd reméled ő is így fog örülni ha megkéred ha eljön az ideje..."

Amúgy ha már beszéltetek róla akkor csak igent fog mondani!:)Én szurkolok neked!:)

2011. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%

Mindenképp meglepetés legyen! Hidd el egy nő annak örül a legjobban. Párom sógornőjénél megvolt beszélve az eljegyzés, de ő jobban örült volna ha meglepetésként éri, szóval...

Én úgy gondolom, hogy ha egy átlagos napon felhozod a témát nem fog gyanút fogni, megkérdezed tőle, hogy hogyan gondolja a közös jövőtöket, házasság, majd gyerek stb...

És ha ezer százalékban biztos vagy benne, hogy ő is ugyan azon a véleményen van, mint te, akkor majd későbbiekben megkérheted a kezét. De én úgy gondolom, hogy a beszélgetést követően másnap ne rögtön az ékszerészhez vezessen az utad, hagy, hogy "leülepedjenek" a kedélyek, had felejtse el. És majd akkor kezd el a gyűrű keresgélést!

Sok boldogságot!


21 éves menyasszony!

2011. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Kapóra jött, mert az unokatesójának most lesz az esküvője, és természetesen meg vagyunk hívva. Tegnap ott babráltam a meghívóval, hogy milyen rég voltam már esküvőn nem is emlékszem, erre mondta, hogy ő is vagy 5 éve volt, pedig hogy szereti, meg elkezdett mesélni az unokatesójáról, hogy kik tetszettek neki régen, és hol kötött ki (mert tök jó barátnők) meg hogy milyen szép lesz majd stb. Kb. egész este erről beszélt, utána már nem is mertem kérdezni semmit:D Ezt jól elszúrtam:D Viszont az esküvőtől nagyon lázba jött!
2011. júl. 3. 07:46
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
Tökéletes pillanat lett volna pedig. Egyik haverom is most kérte meg a barátnője kezét, ő tőlem kért tanácsot:-). Mondtam neki, előszőr beszéljen azzal, aki jól ismeri a barátnőjét, és külső szemlélő. Majd egy jó hangulatában kapja el, vigye el valamerre, és amikor a legváratlanabb, akkor kérdezze meg:-) Igent mondott a csaj:D
2011. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!