Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan jegyzett el a párod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jegyzett el a párod? (Hogyan jegyezted el a párod? ) Tudtad előre vagy 1oo% meglepetés volt?

Figyelt kérdés

A 2,5 éve vagyunk együtt, a párom célozgatott rá egyik nap, hogy "ha lenne gyűrű nála, letérdelne és megkérné a kezem"...Tudja, hogy meglepetést szeretnék, amikor nem számítok rá...De a nyárára tervez valamit és azt hiszem akkor lesz...vagy kitudja:D Nektek hogy zajlott? Letérdelt? mit mondott? Mi volt a reakciód?

Én azt hiszem sírni fogok:)

2o-L


2010. ápr. 10. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én csak sejtettem, hogy lesz valamikor, hiszen beszéltünk róla....sőt a gyűrűket együtt választottuk ki. Illetve kiválasztottunk 3-at, ami mind a kettőnknek tetszett, így végülis meglepetés volt, hogy melyik mellett dönt..Aztán azt "hazudta", hogy nem lesznek kész addigra, amire tervezte.

Angliába utaztunk nővéremhez, és ott a 18.szülinapomon kérte meg a kezem...csodás idő volt, sütött a nap, meleg volt. Egy folyóparton ültünk, csodás zöld volt a fű...Egyszer csak mondta, hogy csukjam be a szememet, mert itt van nála az ajándék. Én ültem, becsuktam a szememet. Ő elém térdelt és amikor kinyitottam a szemem, akkor ott volt nála a gyűrű. A kérdés így hangzott: Velem tartasz az úton??? Én is úgy gondoltam, hogy sírni fogok, de végülis elmorzsoltam egy-két könnycseppet. Határtalanul boldog voltam. A gyűrű belsejébe pedig bele volt gravírozva a neve, és az eljegyzés dátuma!

Remélem nektek is szép lesz, sok boldogságot!

2010. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Én meglepődtem. Szülinapom volt és gondoltam is rá,hogy talán most...aztán kaptam egy szép nyakláncot,meg hogy elvisz este a kedvenc éttermünkbe - úgyhogy úgy voltam vele,hogy akkor már megvolt az ajándék (nyaklánc+vacsi), tehát gondoltam akkor most gyűrű nem lesz.


Aztán mégis :) elmentünk vacsizni és egyszercsak az asztalra csúsztatott egy dobozkát és megkérte a kezem :):)


Nem térdelt le és nem mondott filmekben megszokott monológot, de igy is nagggyon jó volt, nagyon örültem neki!

Egyébként előtte én is azt hittem,hogyha megkér,tuti elbőgöm magam, de mikor megtörtént csak vigyorogtam egész este. Kb úgy viselkedtünk,mint ha most lenne az első randink, vigyorogtunk, furán éreztük magunkat, mintha zavarban lennénk mindketten :)

2010. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Hú, ez az első gyönyörűűű!:-)

Mi megbeszéltük annak idején, hogy lesz eljegyzésünk, habár, én jobban örültem volna, ha meglepetés lett volna.:-)

Felhúztuk egymás ujjára a gyűrűket a szűk családi körben, aztán levettük és este egy sereg barát társaságában ismét eljegyeztük egymást.:-)


Egyébként azóta már nem vagyok együtt az egykori vőlegényemmel, de egy sokkal boldogabb, harmonikusabb és remélem, hogy örökké tartó kapcsolatban élek jelenleg és kíváncsi leszek, hogy nálunk hogy fog zajlani az eljegyzés...:-)

Mi is 2,5 éve vagyunk együtt amúgy.


23/L

2010. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 8 éve voltunk együtt, amikor megbeszéltük, hogy összeházasodunk. Kiválasztottuk a gyűrűket, de amikor elmentünk értük, kiderült, hogy az enyém nagy lett. ☻ Ezért várni kellett még néhány napot. Amikor meglett, útban hazafelé megálltunk vásárolni. Mivel megeredt az eső, nem szálltunk ki az autóból rögtön, hanem felhúztuk a gyűrűket, és puszilkodtunk, meg gyűrűt fényképeztünk, míg el nem állt az eső. Aztán, amikor elállt, bementem a boltba vásárolni. Hát ennyi. ☺
2010. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az angolkertben sétáltunk(München).

Màr sötétedett mikor egy léghajó haladt el felettünk

aminek az oldalán lcd világító szövegell:

Szeretlek,leszel a feleségem?

Akkor letérdelt elém és gyürüt húzott az újjamra...

ennek 12 éve,boldog házasok vagyunk.

2010. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

:D jajj de jó történetek:)

Remélem Mindannyian boldogok lesztek még nagyon sokáig:)

köszi a jókívánságot:)

2010. ápr. 10. 18:48
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
8 hónapja voltunk együtt, nem számítottam rá, de vakszerelmes voltam belé (ma is szerelmes vagyok 4 év után, de ez már azért más :)) Egy romantikus filmet néztünk akkor az ágyból, összebújva... majd beszélgettünk a filmről, a szerelemről és hogy mennyire szeretnénk spontán élni az életünket és merünk-e őrültségeket tenni majd a jövőben... majd arra kért, hunyjam le a szemem, bekapcsolta a hi-fit, amiből kellemes zene szólt, és előhúzta a párna alól a kis dobozt - nagyon dobogott a szívem, éreztem, mi lehet benne, de percekig csak fogtam a dobozt, ki sem nyitottam csak néztem. Lassan sirdogálni kezdtem, ő pedig csak nézett a szemembe, kinyitottam a dobozt és két egyforma gyűrű volt benne, egymás mellett. Azt kérdezte, lenne-e kedvem őrültségeket csinálni a jövőben, mindig, vele együtt ... igent mondtam, és együtt sírva, szerelmeskedve töltöttük az egész éjszakát. Életem legszebb élménye volt, kimondhatatlanul boldog voltam, még visszaemlékezni is őrült jó. Nem voltak virágok, nem térdelt elém, nem mondott hosszú monológot (még fel sem volt rendesen öltözve:))) de úgy nézett rám és úgy éreztünk egymás iránt, amit mindnekinek kívánok, hogy egyszer érezhessen az élete során! Ma már házasok vagyunk, gyerekeket szeretnénk és boldogok vagyunk, de ezek már a nyugodt hétköznapok.
2010. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A párpm mindig nagyon ötletes, figyelmes volt az ajándékok kiválasztásában, ügyelt arra, hogy igazán örömet okozzon, személyes legyen, amit tőle kapok. Azon a karácsonyon azonban egy kis műanyag dobozt kaptam tőle, aminek egyik felében fültisztító, másikban vattapamacsok voltak. Hát... nagyon furi volt. De észrevettem, hogy az anyukája lóg az ajtón, és nagy várakozással figyel. Beletúrtam a dobozba, és ott volt a GYŰRŰ! Gyönyörű volt, a párom maga tervezte. Ennek 6,5 éve. Azóta is nagy szerelemben élünk. Sok boldogságot kívánok nektek!!
2010. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

18:52

jajj de jó...:) meseszép... sok sok vidám és kalandra kész gyereket nektek:)

18:54

kedves...igazán édi a párod:)

sok boldogságot nektek is:)

2010. ápr. 10. 19:10
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

egy éjszakai élményfürdőbe voltunk.gyanús volt egy kicsit az,hogy a törölközőjére nagyon vigyáz,összehajtva tette a medence mellé a földre.Még meg is jegyeztem neki h miért nem akarsztja föl a korlátra :D:D:D:D.belementünk a medencébe,elvoltunk,beszélgettünk,csókolóztunk,lubickoltunk... :)

és egyszercsak azt veszem észre h párom nyúl a törölközőért és előkapar benne egy kis dobozt....nagy volt ám a boldogság...csak a többi fürdőző nézett nagyokat ;D

2010. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!