Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha a férfi papíron még nős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi papíron még nős, szóban eljegyezhet valakit?

Figyelt kérdés
Tudom banális kérdés. Régóta beszélgetünk párommal a jövőnkről. Ő még nős,nem váltak el. Ma sms-ben megkérdezte, hogy hozzá mennék e feleségül. Elsőre viccnek vettem de elgondolkodtat, h komolyan gondolja csak még nem teheti meg a gyűrűs lánykérést...(nem 20 évesek vagyunk már) Szerintetek? Ti hogy reagálnátok?

2014. szept. 15. 18:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze szóban bármivel elkábíthat. Majd ha évekig hiteget, te meg várod a "gyűrűdet" majd tudni fogod, hogy reagálj?
2014. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
20%
Körülmény függő...nekünk is így volt, 2 éve külön is éltek, csak anyagi okok miatt nem váltak el, mert megegyeztek azt együtt rendezik.Tudott a feleség is róla, élte ő is az új életét, mikor kimondták a válást 10 hónapra rá össze is házasodtunk. Ja és volt rendes gyűrűs eljegyzés, igaz étterembe csak mi ketten.Ne foglalkozz a rossz megjegyzésekkel, sok boldogságot!
2014. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
nemcsak szóban,gyűrűt is vásárolhat magának ill neked is :)
2014. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
37%

Azt gondoljátok végig, hogy a válásnál nem jelenthet-e gondot, hogy rajtad ott a gyűrű. Komolyan. Gyerekelhelyezés, vagy vagyon megosztás is egészen más véget érhet, ha felmerül a bíróságon. Csak egy tipp.

Egyébként minden oké vele, nem hivatalos jogi dolog az eljegyzés, megtehetitek.

2014. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 nemethandi85 válasza:
18%
Én már 2 hónapja együtt élek válófélben levő párommal. Nagy a szerelem és babát várok. Sajnos a válás hosszú folyamat így nem biztos hogy még idén sikerül. Viszont karácsonykor lesz az eljegyzésünk. Nem érdekel mások véleménye én teljesen biztos vagyok kettonkben és tudom hogy szeret engem és felelősséget vállalt irántam. Sajnalom a volt feleségét de nem mondtam le ezért a saját boldogsagomrol.
2016. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
69%

Utolso,ez az,h mindenki a sajat bolfogsagat keresi...

Nem itelkezek,majd a sors igazsagot szolgaltat...

Egyebkent nem akarlak elkeseriteni,de sok "szegeny,rossz hazastarsatol megmentett "

pasi,visszajarkal,a rossz nejehez,egy kis nosztalgiaszexre,majd gondolj erre,ha a nagy hasadtol,es egyeb problemaktol,nem szexel vele annyit...

Volt ilyen ismerosom.

2016. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kellene ledegradálni a hozzászólásokat. Mi magyarok annyira negativak vagyunk. Az utolsó előtti hozzászóó most irta le, hogy babát vár és a szerelme karácsonykor eljegyzi. Sokan lennének szerintem a helyében. Az pedig h a férfi követett el baklövést és éppen nem azt vette el feleségül, akit igazából szeret, az a multban történt esemény, de ők mindketten előre néznek. Gondolom a férfi is mihamarabb lezongorázza az előző házasságot és boldog lesz az újban.

Fel kellene fogni a mai stresszes és zűrös világban, hogy igenis létezik olyan, hogy az emberek elválnak majd újraházasodnak. Persze, semmi sem fix, de már nem az 50-es, 60-as években élünk, Ott sem volt mindenki boldog csak kényszerítve volt...

2016. okt. 17. 19:53
 38/41 A kérdező kommentje:
Félremenni pedig bárki tud, házasságban is és anélkül is, a kérdés az, hogy akar-e....
2016. okt. 17. 19:54
 39/41 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kérdező.Nem degradáltam az említett babát váró hölgyet,csak rávilágítottam, mire készüljön fel, mert ilyen is van.Ha nem ő az oka,hogy a férfi elválik,és nem vele csalta a feleségét, akkor nem szóltam...


Viszont, ha elfogadjuk, hogy egy új kapcsolatban lesz boldog, és elválik, akkor azt is el kéne fogadni, ha a megcsalt fél megbocsát, és újrakezdik, nem válnak el...


Mert az ilyet, itt a gyk. ízekre szedik, és inkább őket degradálják...pedig az ő döntésük, ők tudják, és miért ne lehetne megjavítani, változtatni azon,ami oda vezetett???

2016. okt. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Kerdezo veled mi lett? Megkert rendesen, hozzamentel?
2016. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!