Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mitől érzi úgy egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzi úgy egy férfi, hogy a barátnője az igazi?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sok olyan lány van, aki odavan a férfiért, szereti, imádja, mindent megad neki,alig várja, hogy közös életük legyen, de a férfinek igazán nem kell . Aztán a férfi hirtelen felindultságból elvesz egy olyan lányt, aki semmit sem ad neki: a lány nem szereti, könnyűvérű, csalja-fűvel,nem házias trehány, nem tiszteli a férfit,kiröhögi, csak játszik vele, a férfi meg bele van pistulva és azonnal házasodni akar. Nekem ez nem logikus.

2014. aug. 18. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Férfi és logika? Ne is keress összefüggést :-)
2014. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát a nők+logikában se keressen...


Elmesélem, hogy alapból a legtöbb ember a rosszat, izgalmasat keresi, egy normális átlag embert nem becsül meg egyik fél sem... Kivéve mikor már megérett az adott nő vagy férfi és rájött családot alapítani egy normális értékrendű egyénnel lehet, akkor akinek van esze már megbecsüli a másikat de addig a legtöbben nem...

2014. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Na jó, azért ha már elhülyéskedtem legyen "normális" válaszom is. Nem tartom jónak azt a fajta magatartást, mikor egy lány, nő mindent megtesz a férfiért és az élete csak az körül forog, hogy mindent tökéletessé varázsoljon körülötte, maguk körül. Ez a fajta tökéletesség unalmas egy férfinak. Egy kapcsolaton mindkét félnek dolgoznia kell, az optimális hasát miatt minél egyenlőbb mértékben. Amikor egy férfi évekig tesped egy kapcsolatban, akkor felüdülés neki, hogy végre picit tepernie kell.
2014. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez rendben is van...unalmast nem akarnak elvenni, de!


De olyan nőt akar elvenni, akiről az egész rokonság lebeszéli, mert a nő kiröhögi a háta mögött, rendszeresen megcsalja fűvel-fával (erről a férfi is tud, de mindig megbocsát neki), szó szerint a semmit nyújtja a férfinak!Ilyen értéktelenhez kell ragaszkodni?

2014. aug. 18. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem csak olyanokkal házasodnak a férfiak, akik nem tisztelik, nem szeretik őket, úgyhogy nekem a kérdésed nem logikus.

Csak annyi jön le belőle, hogy személyes indíttatása van a kérdésednek. Arra tippelek, hogy téged nem akart elvenni a volt barátod, a következő nőt az életében pedig igen, őróla meg az vélt vagy valós a benyomásod, hogy nem tiszteli és nem szereti a volt barátodat.

2014. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem ne is akarjon, mert idős nő vagyok, van férjem 30 éve, köszönöm. Rokonságban fordult elő többször ilyen dolog.
2014. aug. 18. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
98%

Csak tippeltem, mert simán lehetett volna ez a volt barátnő kérdése is.

Egyébként meg szerintem kérdezd meg tőle, miért pont ez a lány kell neki. Ennél egyenesebben nem is járhatnál el feléje.

2014. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!