Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha a férfi papíron még nős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi papíron még nős, szóban eljegyezhet valakit?

Figyelt kérdés
Tudom banális kérdés. Régóta beszélgetünk párommal a jövőnkről. Ő még nős,nem váltak el. Ma sms-ben megkérdezte, hogy hozzá mennék e feleségül. Elsőre viccnek vettem de elgondolkodtat, h komolyan gondolja csak még nem teheti meg a gyűrűs lánykérést...(nem 20 évesek vagyunk már) Szerintetek? Ti hogy reagálnátok?

2014. szept. 15. 18:08
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
85%

Itt is van a Gyíkon egy nőci, aki egy ilyen fajta tag szamara.Ő elvetette magát, aztán a pasi az exéhez húz ezerrel és mindezt az adott nőci tudja, és kénytelen végig élni, mert a pasi már képtelen uralkodni,(állandóan az exét emlegeti, mindenkit hozzá hasonlít) és felvenni a bóhócjelmezt:)


Ne akard ezt. Maximum ennyi vár rád.

2014. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

így sms-ben nem hangzik túl komolyan. Lehet afféle "szeretlek"-nek szánta. Meg annak is hogy várj rá türelemmel, mert komolyak a szándékai.

Neked kell eldöntened hogy milyen szerepet szánsz magadnak, és afféleképp viselkedned. Ha szerencséd van ő alkalmazkodik az elvárásaidhoz. Neked kell eldöntened hogy titkos menyasszonyként türelmesen, mindent elnézve várakozz és szép lassan a lábtörlője legyél, vagy te legyél akiért lépnie kell ha maga mellett akar tudni. Rajtad áll.

2014. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
89%
Igen; de ezt épeszű nőként soha nem szabad komolyan venni.
2014. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a lényeg,hogy miről van papírja,a lényeg,hogy ne kötődjön már a volt asszonyhoz.Mióta élnek külön?
2014. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben lehet, viszont én nem lennék szerető, mert egyrészt nem fér össze a felfogásommal, másrészt baromira megalázó.
2014. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
96%
Jó kis poén!
2014. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
szép gesztus valóban sms-ben megkérni valakit...biztosan nemet mondanék, bár a fő ok az lenne, hogy még házas (a házasságot nagyon komolyan veszem, és aki ilyen könnyen tesz újra ígéretet, abban nem bíznék meg semmiképp)
2014. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

majd elvesz smsben:))

ne haragudj...de tényleg nagyon gyerekes ez így...ha valakivel élni akarok elválok és elveszem...sms-ben a kamaszok írogatnak...szerintem:)

2014. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, amikor 15 vagy 16 voltam, kaptam egy nálam 2 évvel fiatalabb sráctól egy sms-t, hogy tetszem neki blablabla... visszaírtam hogy jó, és? visszaírt, hogy mi volna, ha járnánk, visszaírtam, hogy és az udvarlás? valamit még írt, mire visszaírtam, hogy az ilyesmit élőben szokás elintézni, nem sms-ben... - a lényeg, hogy sms-ben nem járunk, és nem is házasodunk :D ez jutott eszembe erről, hangsúlyozom, 14 éves volt szegény, és a tesójától tudom, hogy állítólag verseket is írt hozzám, de azokat sem láttam... bizonyítson, a többit meg megbeszéljük élőben... :) valahogy nem keresett, élőben nem kezdett vészes udvarlásba, ennyi volt a nagy szerelem :D
2014. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Nős pasi sms-ben megkéri a kezed...hmmm...vagy hahaha??
2014. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!