Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha a férfi papíron még nős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi papíron még nős, szóban eljegyezhet valakit?

Figyelt kérdés
Tudom banális kérdés. Régóta beszélgetünk párommal a jövőnkről. Ő még nős,nem váltak el. Ma sms-ben megkérdezte, hogy hozzá mennék e feleségül. Elsőre viccnek vettem de elgondolkodtat, h komolyan gondolja csak még nem teheti meg a gyűrűs lánykérést...(nem 20 évesek vagyunk már) Szerintetek? Ti hogy reagálnátok?

2014. szept. 15. 18:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Nem jogi esemény, semmi ereje nincs.

Én mondjuk biztosan nem kezdek semmibe egy (akár papíron) nős emberrel, ha tőlem akar valamit, előbb váljon el.

2014. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Persze, az eljegyzés nem "hivatalos" dolog

Én az igennel azért várnék a válás kimondásáig

2014. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Eljegyezhet, persze. De hülye az a nő, aki komolyan veszi az eljegyzést egy nős férfitól.
2014. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Eljegyezhet, mivel az eljegyzés nem egy hivatalos, jogi formula.

De az milyen lánykérés, amit sms-ben ír meg valaki? Nem szoktatok találkozni?

Én nem venném komolyan.

2014. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
30%
Én még papíron férjnél vagyok,de már eljegyzett a párom,még gyűrűt is kaptam.Lényegtelen a papír,az a hivataloknak szól.
2014. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! És még gyűrűt is húzhat az ujjadra, jogilag senkit sem fog érdekelni, nem a te férjed.
2014. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Eljegyezhet ugyan, de en borzaszto megalazonak ereznem h smsben odavet egy ilyet, mint ahogy azt is, h meg el se valt de mar ujra hazasodna( mert az eljegyzes ennek a szandeknak a kimutatasa). Ha az ismerosom lennel sajnalnalak amiert azt hiszed ez a pasi komolyan vesz. Ne vedd rossz Neven, de ez a velemenyem
2014. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom komolyan venni annak a szándékát, akivel régóta együtt vagy, de még el sem vált.
2014. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
En azert sokat nem adnek egy nos pasi igeretere.... De igen, megteheti, termeszetesen. Bar epeszu ember eloszor elvalik, utana kezd kapcsolatba es nem ugrik rogton fejest egy ujabb hazassagba azonnal
2014. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Elviekben természetesen igen,viszont gyakorlatban elég hülyén jön ki a dolog.Én nem venném ezt annyira komolyan.
2014. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!