Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés tengerparton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés tengerparton, nyaraláskor? Vélemény?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt barátnőmmel, két hét múlva megyünk Ciprusra nyaralni. Azt tervezem, hogy meg fogom kérni a kezét, pont a "hónapfordulónkon".


Tengerpart, naplemente és akkor fogom feltenni a kérdést "Leszel a feleségem Andikám?" (Vagy ide jó lenne kitalálni valami kevésbé sablon szöveget)


A gyűrű már megvan, kövezett, belegravírozva az első találkozásunk dátuma és a kezdőbetűi a keresztnevünknek.


Vélemény? Nem kicsit izgulok, már vagy fél éve készülök erre :)

én 29 vagyok, ő 27



2014. aug. 5. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon nagyon szuper otlet!!!

Engem is tengerparton kert meg a parom, tavaly juniusban. Vacsorazni mentunk este, setalgattunk a setaloutcakba, aztan mentunk vissza a szalloda fele, de o meg le szeretett volna menni a partra, mert idezem: 'napkozben mindig tele van, nezzuk meg most ejjel, neptelenul, ugy meg nem lattam, csinalok par fotot is'. Termeszetesen igent mondtam, levettem a magassarku szandim, mezitlabb setaltunk a homokban, sehol senki rajtunk kivul. Aztan a parton leultunk, en meg lefekudtem, csak neztem a csillagokat, es megjegyeztem: itt akarom tolteni az ejszakat, aludjunk itt, mit szolsz?

O:rendben, de cserebe nekem is lenne egy keresem: legyel a felesegem kicsim!

Azt hittem, csak almodom. Felultem, o elovette a gyurut, es megkerdezte, annyira aranyos arccal, hogy ujra beleszerettem:na, benne vagy? :)

Eletem szerelme!!!!! Termeszetesen azonnal igent mondtam.

2014. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kösz a pozitív visszajelzéseket és az ötleteket!

Ismerőseim szerint túl csöpögős elképzelés. :)


(mondjuk eleve azért megkaptam az ívet, hogy "Ennyi idősen meg akarsz házasodni b+?"


Hát igen, meg! Apropó 30-hoz közel miért is lenne ez korán?

2014. aug. 5. 10:50
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyon jóóó ! :)

Szerintem ez igy jó ahogy leirtad :)

2014. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon jó az ötlet! Az, hogy ki mikor érett rá, egyénfüggő, a barátnőd is már 27, ha gyerekeket is szeretnétek majd együtt, akkor egyáltalán nem korai a házasság. Ismerek több párt is, ahol a férj 25-27 éves volt, amikor házasodtak, mi is 27-26 évesen házasodtunk. Nálunk a lánykéréskor kettesben voltunk a családja telkén, kikészített két szeletet a kedvenc tortámból, és a gyűrűt a villára húzta fel, és úgy tette a tányér mellé, hogy ne lássam. Aztán azt mondta, hogy nagyon szeret, és megkérdezte, hogy leszek-e a felesége. Én meg már akkor olyan izgatott voltam (meglöktem véletlenül a kezemmel a villát, és észrevettem a gyűrűt), hogy jó sokszor elmondtam, hogy igen, igen:D
2014. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

Jó ötlet, de abba belegondoltál, hogy a barátnőd esetleg számítani fog erre és nem fog meglepődni? Nyarasaláson és valamilyen évfordulókon, jeles dátumokon nagyon sok eljegyzés szokott megtörténni.

Naplementés sétálás a tengerparton a hónapfordulón. Hmmm... Én gyanakodnék :) Mindenesetre szép és maradandó emlék lesz. Sok boldogságot!

2014. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez sablon. Ellenben nem véletlenül sablon, mert jó. Én nem Cipruson, hanem a Balatonon kértem meg a feleségem, de egyébként az összes többi (nyaralás, naplemente) stimmelt. Mit is mondjak, működött :D.
2014. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

10:35

"Kérj meg valakit, hogy videozza vagy fényképezze"


Persze! Hívja ki az RTL-t is. Neem??!

2014. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Engem is a tengerparton kértek meg, naplemente, csak szálingóztak az emberek, tökéletes volt a hangulat.

Őszinte leszek, mikor idegesen elkezdett hebegni-habogni, hogy mennyire szeret és mennyire jól megvagyunk, egy kicsit gyanús volt a dolog (de ezt soha nem mondtam és mondom el neki, minek fájdítsam a szívét).

De már nem is emlékszem mit mondott, annyira meghatott az egész dolog. Persze egyből a nyakába ugrottam. :-)


Nagyon szép emlék ez nekünk a mai napig is, pedig már 4 éve volt.


Szóval tökéletes a terv! Sok sikert!

2014. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
tökéletes ötlet, hiába sablon, nem véletlenül lett az, én oda meg vissza lennék örömömben! :) tényleg lehetne valami felvezető szöveg, még akkor is, ha hebegsz, habogsz, az lehet aranyos is, esetleg csak teremthetsz egy kissé "érzelembevallósabb" pillanatot, amikor mindketten elmondjátok, mennyire szeretitek egymást, miért, így a rávezetés se lenne annyira egyértelmű, és amikor a nagy bevallás végén vagytok, esetleg mondhatnál egy ilyet, miközben előhúzod a gyűrűt: ... és pont ezért szeretném, ha a feleségem lennél. és jöhetne a nagy kérdés. de ez persze az én tündérmesém, de szerintem egész használható ötlet.
2014. aug. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem olyan régen láttam egy cikket, ahol a srác egy lesifotóst kért fel, hogy a távolból elbújva, észrevétlenül fotózza le a lánykérést... :) Szerintem nagyon jó ötlet :)
2014. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!