Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküdött valaki külföldön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküdött valaki külföldön? Tengerparton? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

akkora a herce-hurca az esküvőnk körül, hogy nagyon fontolóra vettem, hogy elmegyünk és valahol egy szép tengerparton összeházasodunk.

Aki így csinálta, hogy csinálta?


Milyen papírok kellenek, hogy lehet mindent itthonról elintézni? Nem tudunk angolul, ez nehezíti az egészet.


Hova érdemes menni?

Mennyiből lehet ezt kihozni? Mindjárt összekötve egy egyhetes nászúttal?


Kösziii


2012. febr. 11. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban sok pénz. Jó pár milla.
2012. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
millió? és mi kerül ezen millióba???
2012. febr. 11. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kerül? Hát te nagyon el vagy tévedve, úgy látom... Már eleve a nászút is milyen húzós, mert gondolom nem a horvát tengerpartra gondoltad. Meg aztán ott kint nem fog nektek az anyakönyvvezető ingyen kisétálni a homokba összeadni, valamint biztos, hogy bérelnetek kell a part egy részét. Azt gondoltad, fogsz egy anyakönyvvezetőt, kisétáltok a partra és még visszakapsz 10ezer forintból, vagy mi?
2012. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem is pár millió, de párszázezer biztosan az anyakönyvezető-é.
2012. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hat eleve el kell utazni, szallas is kell teljes ellatas, gondolom ruhat is akarsz, kolcsonozni nem hiszem hogy magyarorszagon fogsz...mivel hogy viszed ki a ruhat? tehat venned kell ruhat vagy ott kolcsonozni. plusz az ottani koltsegek, hogy az anyakonyvezeto kimegy stb.. tuti tobb mint felmillio igy is megha csak a kozelbe mesz. ha valami igazan egzotikus dolgot akarsz akkor siman millio folott.
2012. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És akkor még nem számoltátok bele az összes papírotok lefordíttatását (csak a hivatalos fordítást fogadják el, ami nem olcsó mulatság), majd az ott készült papírok magyarra fordíttatását és honosítását, az ezzel járó ügyintézést, ami idő, pénz és benzinköltség...


Az utazás önmagában is sokba kerül, erre jön az esküvői ruha, a virágok (csokrod gondolom azért lenne), a fotós díja (ami nem biztos, hogy olyan baráti, mint a hazai fotósok bére), a helyi hivatali ügyintézés díjai ésatöbbi, amire mi nem is gondolunk.


Biztos, hogy lesz annyi költsége, mint itthon egy közepes létszámú, igényes esküvőnek, és akkor még nászajándékpénzt sem kaptok. Úgyhogy szerintem csak akkor vágjatok bele, ha az élményért és nem pedig a megtakarításért döntötök így! :)

2012. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor asszem meglesz itthon a kéttanús, és kész.


egy nászút azért nem olyan vészes

2012. febr. 11. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha belföldön, vagy Horvátban töltitek, akkor tényleg nem vészes. Pláne, ha nem jelzitek, hogy nászutas lakosztályt kértek, csak egy sima hotelszoba, mondjuk félpanzióval. De én speciel nagyon élveztem a nászutas lakosztályt, a teljes ellátást, meg azt, hogy körbeugrált bennünket mindenki. Viszont ez nem jött ki annyiból, mint amiben te gondolkozhatsz. Mi sem esküdtünk külföldön, bár megtehettük volna ami az anyagiakat illeti, csak nekünk fontos volt, hogy a családdal ünnepeljünk, így inkább emellett döntöttünk, pedig engem is mindig vonzott a mezítláb fehér homokban virágkoszorúval a hajamban történő esküvő. Ahogy utánaérdeklődtünk nekünk is több millió lett volna, és abban még nem volt benne a nászút, és ez 5 éve volt. Sok boldogságot!
2012. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi is most készülünk és mivel szép helyen szeretnénk (Maldív szigetek) bizony nem olcsó. jelenleg mégcsak a kijutás, kintlétnél tartunk, ami kb. 1-1,5 millió. (ide legolcsóbb megoldás is megközelítőleg fél milla)..aztán jönnek a többi költségek hozzá..szval sztem is benne van a vége 2 milkában is, de nyilván a luxus mértékétől függően ez emelkedik.
2012. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!