Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ha külföldö...

Mit lehet csinálni ha külföldön, tengerparton nyaralunk és esik az eső?

Figyelt kérdés
Megyünk nyaralni,de megnéztük az időjárást,és esős időt mutat. Légyszi segítsetek hogy mi jót tudnák csinálni. Egy velem egykorú lány is ott lesz. L12
2010. jún. 21. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
fürödni a tengerben. esőben is lehet. és úgy még nagyobb poén. ;D
2010. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vásárolgatni :) nevezetességeket megnézni, ha vannak.
2010. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha hideg a víz? :D
2010. jún. 21. 18:02
 4/6 A kérdező kommentje:
ESŐBEN. :D Szakad az eső.(: Hideg van. :)
2010. jún. 21. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően,ha külföldre mennénk nyaralni úgy szervezném meg,hogy legyen pihenés,szórakozás a parton és kultúrális program.Biztos megnézném azt a várost,ahol "lakunk",a nevezetességeit,esetleg közeli városokat.Ha pl. nincs messze a főváros oda is biztos elmennék:)

15/L

2010. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem öltözz fel jól, fogj egy ernyőt és menj sétálni a tengerpartra. Egyszer én is úgy voltam egy hétig Horvátországban, hogy négy napig hideg volt és esett. Én is ezt csináltam. Olyankor tök jó illat van a tengerparton.
2010. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!