Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés tengerparton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés tengerparton, nyaraláskor? Vélemény?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt barátnőmmel, két hét múlva megyünk Ciprusra nyaralni. Azt tervezem, hogy meg fogom kérni a kezét, pont a "hónapfordulónkon".


Tengerpart, naplemente és akkor fogom feltenni a kérdést "Leszel a feleségem Andikám?" (Vagy ide jó lenne kitalálni valami kevésbé sablon szöveget)


A gyűrű már megvan, kövezett, belegravírozva az első találkozásunk dátuma és a kezdőbetűi a keresztnevünknek.


Vélemény? Nem kicsit izgulok, már vagy fél éve készülök erre :)

én 29 vagyok, ő 27



2014. aug. 5. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
naaagyon jó ötlet!!! :)
2014. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Én elovadnék, az tuti :) Cuki dolog lenne. :) Bár "leszel a feleségem andikám?" nem valami kedves(hacsak nálatok nem valami bevett dolog)
2014. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes az elgondolás. A leszel a feleségem helyett talán szépen felvezethetnéd, hogy mennyire szereted, vagy pl. ilyet is kitalálhatsz, hogy: Olyan jó igy a tengerparton sétálni, nézni a naplementét és közben fogni a kezed...szeretném, ha még legalább ötven évig ugyanigy sétálgatnánk kéz a kézben...leszel a feleségem?
2014. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Jo terv.
2014. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Kérj meg valakit, hogy videozza vagy fényképezze. Ha a tengerparton a naplementében kérnék meg a kezemet, szomoru lennék, ha nem lennének képek rola!
2014. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj itt egy romantikus film fog életre kelni :)
2014. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Barbixo ***** válasza:
77%
Tuti, hogy az álmát váltod valóra! :D Ne izgulj! Az ötleted tökéletes! :D
2014. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

"Kérj meg valakit, hogy videozza vagy fényképezze. Ha a tengerparton a naplementében kérnék meg a kezemet, szomoru lennék, ha nem lennének képek rola!"


Én meg attól lennék szomorú, ha a pillanat intimitását elveszítené, hogy valaki ott kukkol meg videózik/fényképezget.

2014. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
jaja, ez nekem se lenne pálya
2014. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

26 voltam, mikor a barátom Chicagoban a tó partján kérte meg a kezemet este a felhőkarcolók fényében. (a nagytavak egyike, így olyan, mint a tenger, nem látod a másik végét, és a hülye amcsik hordtak oda homokot:D:D)


Szerintem a "gyere hozzám" jó szöveg, nekem bejött. határozott, nem kérdés, hanem kérés. Ez fontos különbség, mert a tiéd egy kérdés:)

2014. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!