Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek hogy elvegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen feleségül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.25 éves vagyok,van egy gyönyörű kisfiam,és egy még gyönyörűbb párom,akivel boldoga,NAGYON boldogan élünk....ám szeretném ha megkérné a kezem,csak hát ez még is az ő feladata lenne.Rá kérdezni,siettetni nem hiszem hogy volna értelme.Évekkel ezelőtt egyszer beszéltünk arról hogy talán lesz egyszer egy szolid kis lakodalmunk,de azóta semmi,és most hogy megérkezett a kicsink,egyre sürgetőbbnek érzem hogy igazi család lehessünk.Egyátalán számít hogy házasok vagyunk-e? A körülöttünk élő fiatal párok mind házasok,és sokszor úgy érzem ez az ami nagyon hiányzik az életemből.Szolgálni szeretném őt,de nem azért mert a gyermekünk köt össze,hanem mert az élet.Kérdezzek rá? vagy vezessem rá?... ő nem szeretne a férjem lenni,szerinte minden úgy jó ahogy most van :( ....kérjem meg a kezét én?! XD
2010. jan. 5. 21:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én pedig azt mondom, hogy akkor kell oltár/anyakönyvezető elé állni, amíg remegő térddel tudod megtenni azt a pár métert! 5-10 év együttélés után nekem az már nem menne...
2010. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!