Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek hogy elvegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen feleségül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.25 éves vagyok,van egy gyönyörű kisfiam,és egy még gyönyörűbb párom,akivel boldoga,NAGYON boldogan élünk....ám szeretném ha megkérné a kezem,csak hát ez még is az ő feladata lenne.Rá kérdezni,siettetni nem hiszem hogy volna értelme.Évekkel ezelőtt egyszer beszéltünk arról hogy talán lesz egyszer egy szolid kis lakodalmunk,de azóta semmi,és most hogy megérkezett a kicsink,egyre sürgetőbbnek érzem hogy igazi család lehessünk.Egyátalán számít hogy házasok vagyunk-e? A körülöttünk élő fiatal párok mind házasok,és sokszor úgy érzem ez az ami nagyon hiányzik az életemből.Szolgálni szeretném őt,de nem azért mert a gyermekünk köt össze,hanem mert az élet.Kérdezzek rá? vagy vezessem rá?... ő nem szeretne a férjem lenni,szerinte minden úgy jó ahogy most van :( ....kérjem meg a kezét én?! XD
2010. jan. 5. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Papir nélkül is boldogok lehettek sőt!

De ha szeretnéd akkor vezesd rá nézz a neten esküvői ruhákat hozd fel a témát hogy ez meg ez házasok már mióta is férjecském ha 1hét után nem veszi le akkor mond meg hogy és te mikor szeretnél elvenni megkérni a kezem stb!

Sok sikert és sok szép boldog éveket évtizedeket!

2010. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg! De miről is volt szó korábban? Arról-e, hogy gyereket akar, de esküvőt nem? Mert ha erről, akkor nem reklamálhatsz. De ha beigérte, kutya kötelessége elvenni gyermeke anyját. A férfiak vérszemet kapnak, ha nem lépnek fel velük szemben az asszonyok erélyesen és csak tengenek-lengenek a kötelékben,ahonnan bármikor, bármilyen ürüggyel kitáncolhatnak.
2010. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem a papír határozza meg a kapcsolatotokat... ha erőlteted, rosszabb, lehet hogy elmenekül.
2010. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom,hogy a pasik csak a szóból értenek.Vesd fel neki,hogy így éreznéd magad igazi családnak.Szerintem a romantikus lánykérésről lemondhatsz,abban az a szép,hogy a férfi találja ki és áll a nő elé a kérdéssel.De ebben az esetben,ahogy írtad,ilyen nem fog bekövetkezni.Vagyis neked kell lépni és nem megkérni a kezét,de elmondani az érveid,hogy miért szeretnél a szerelmetekről papírt.

"Szolgálni szeretném őt"--- ez kicsit rosszul hangzik,de a te életed.Mindenesetre szerintem társként gondolj magadra és ne szolgaként vagy hátországként.

2010. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is inkább ott látom a gondot, hogy ezzel a "szolgálni szeretném őt"-tel inkább te vagy az aki mindenben az ő kedvét keresed, és fordítva csak ritkán alakul így. Tapasztalatom szerint a férfiak nem akarják elvenni azt, aki "szolga" szerepbe kényszerítette magát a kapcsolatban. A "szolgálatnak" kölcsönösnek kellene lenni egészséges felállás esetén.
2010. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező nem azt kérdezte, hogy boldogabb-e a kapcsolat papirral, vagy anélkül. Azt kérdezte: MIT TEGYEK, HOGY ELVEGYEN FELESÉGÜL

Ebben kért tanácsot és próbáljatok meg a kérdésére válaszolni, ne pedig mellébeszélni!

2010. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) hm...azt hiszem ez alaposan félre sikeredett.Szolgálni őt= érte dolgozni,érte élni,megtenni érte bármit,ami boldoggá,gondtalanná teszi.Megteremteni neki az otthont,és megbecsülést,tiszteletet adni ...ahogy ő is teszi minden nap. Köszönöm a válaszaitokat.
2010. jan. 6. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Így már értem a szolgálni őt,de tényleg fontos,hogy ez kölcsönös legyen. :) Majd elmeséled,hogy hogy alakultak a dolgok? Lesz-e esküvő? :) Én drukkolok!
2010. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

megértelek! én ugyan feleség vagyok, házasságban született a kislányunk. tehát minden "sorban" történt :)

én nem tudnám elképzelni, hogy "csak" élettársak legyünk. hidd el, olyan jó érzés kimondani, hogy ő a férjem, ha pl. bemutatom v.kinek:)

nekem fontos volt a lánykérés, esküvő, lagzi, nászút... stb...

aki azt mondja, hogy nem számít a papír, az vagy nagyot csalódott az életben vagy irigy, mert őt nem tartotta arra érdemesnek egy férfi sem, hogy feleségül vegye.

2010. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, most én leszek a szemét pasi, de...

Kutya kötelessége? Mi ez a felvetés, kedves válaszoló? A férfiak többsége pontosan azért hátrál meg idővel, mert a nő belebeszéli, hogy márpedig nekünk házasoknak kell lennünk, azt' kész, mert már ez is, meg az is házas, meg anyuék is mondják stb, stb.

Te pedig, kedves kérdező, 25 éves vagy. Mondd csak, összeomlana benned egy világ, ha mondjuk 27, esetleg 28, vagy akár 30 éves lennél már, amikor elvesz? Nem hiszem. Hagyd őt megérni erre. Ha gyereket vállalt veled, akkor komolyan tervezi veled a jövőt, máskülönben nem tette volna. De ha belelovallod a kötötségbe, annak nem lesz jó vége, mivel látszólag még nem kész rá. Persze, beszélni lehet erről, de nem úgy, hogy "márpedig össze kell házasodnunk!" Ha így teszel (és gyorsan összeházasodtok), akkor fenn áll a veszélye annak, hogy hamar meg fognak keseredni a dolgok. Nem ijesztgetni akarlak, de mi a jobb? Várni akár még három-négy évet is (hiszen ADDIG IS OTT LESZTEK EGYMÁSNAK ÉS A GYEREKNEK, csak éppen a papír nélkül), vagy ugyanennyi év múlva már a válókereset miatt szaladgálni?

Az élet nem lóverseny, a közös élet még kevésbé. Ehhez pedig tudomásul kell venni, hogy a férfiak később érnek meg a tartós kapcsolatokra. Beszéljétek meg, de csak finoman. Mindhármatok érdekében.

2010. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!