Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy elvegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy elvegyen feleségül?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, a párom 23 éves. 2 éve vagyunk együtt. Én már úgy érzem, ideje lenne férjhez mennem, gyerekeket szülnöm. A párom alapjában véve nem ellenzi ezt a dolgot, de azt mondja, most még nem szeretné. Hogyan vegyem rá? Úgy érzem, 27 évesen nem tudok már várni.
2008. szept. 29. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ő még csak 23, neki még évei vannak, ezért nem jó, ha srác fiatalabb. meg amúgy is, mi később szeretünk megnősülni...
2008. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Sehogy. Ha erölteted, hamarabb szétmegy a kapcsolatod.
2008. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rá kell venned, akkor ott már baj van! Ő még fiatal, természetes, hogy nem akarja magát még elkötelezni! Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak még nem érett meg egy házasságra! Majd idővel alakul a dolog, de ha ráerőlteted a házasságot, lehet hogy hamarabb vége lesz a kapcsolatotoknak!
2008. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mi 10 ev utan hazasodtunk ossze.. egyszeruen nem olyan tipus volt a parom, hogy ..o se ellenezte, csak még nem tartotta idoszerunek. 10 ev kellett hozza, majusban eskudtunk, és még abban a honapban meg is fogant a baba :D


szerintem ne surgesd, várj.. bár 30 éves korod elott jo lenne egy baba, teny, es való (en most vagyok 29), de kikenyszeriteni nem lehet az ilyet szerintem, mert tobbet art, mint hasznal.

mindenesetre az semmiképpen sem árt, ha leulsz, es megbeszélitek a dolgokat.

2008. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, a kapcsolatunk már nem a régi, és gyanítom, hogy ez a dolog állhat a háttérben. Tudom, hogy ő még fiatal kicsit ehhez, de én már benne vagyok a korban. Igen, nem szerencsés, hogy idősebb vagyok nála, de hát a szerelem már csak ilyen...
2008. szept. 29. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is 27 éves vagyok, csak én még pont hogy nem szeretnék házasságot, gyerekeket, úgy vagyok vele, ráérek 35 körül, és most azért nem fogom elsietni, mert hátha később nem lesz rá lehetőségem. Érdekes, mert pont e gondolkodásom miatt fogadtam el többször is nálam fiatalabb srácok kezdeményezését, mert úgy voltam vele, hogy ők a pár év különbség miatt biztosan „megvárnak” ebből a szempontból, ha tartós marad a dolog.

Viszont ha Te másképp gondolkodsz, akkor a párválasztással (tudom, ez csak úgy „jön”, nem mindig tudatos választás) éppen hogy nehezítetted a terveidet – bár hozzáteszem, vannak srácok, akik 22–23 évesen már szeretnétek házasságot, gyereket. Ismerek ilyet; tény, nem sokat. Ez esetben viszont el kell beszélgetnetek arról, hogyan tudtok alkalmazkodni egymás igényeihez, felfogásához, mert ezek azért elég fontos dolgok. Ő hajlandó–e a kedvedért „pörgetni a dolgokat”, illetve Te tudsz–e 1–2 évet várni? Szerintem 30 körül sem lennél elkésve semmivel, de ha mégis ennyire fontos és sürgős Számodra a családalapítás, akkor sok feszültséget eredményezhet, ha alkalmazkodsz ugyan a párod tempójához, nem szólsz, mert nem akarod „erőltetni”, de közben keserűen a fogadat szívod. Az a kérdés, hogy jó szívvel, komoly sértődés, neheztelés nélkül tud–e valamelyikőtök valamelyikőtökhoz alkalmazkodni.

2008. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a válaszadókkal! Legegyszerűbb és legegyenesebb út az lenne, ha leülnél a barátoddal megbeszélni a dolgokat, hogy te mit szeretnél, és ő mit szeretne! Ez egy kapcsolat..Alkalmazkodnotok kell egymáshoz! Ha azt mondja, hogy még várni szeretne egy kicsit, akkor se ess pánikba. Nem azt jelenti, hogy nem szeret, hanem hogy még neki korai! Minden esetre beszéljétek meg! :) És sok sikert! :)
2008. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen beszéljétek meg, de ha nem akarja, akkor lehet h tényleg jobb ha nem, mert lehet nem lenne "jó férj" (értsd jól) de azt azért érzi az ember, h mikor jut el odáig, h felelősségteljes, el tudja tartani a családot, tudja más ok érdekét fontosabbnak tartani a sajátjánál...stb...
2008. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálunk kompromisszumra jutni :)
2008. szept. 30. 14:59
 10/11 anonim válasza:

Ritka, hogy egy 23éves pasi gyereket akarjon. Nősülni talán, de már azzal is veszít a "függetlenségén". Erőltetni nincs értelme, mert ha mégis rábólint a dologra ne csodálkozz, ha megpattan miközben pelenkázod a csemetét.

De komolyan.

Egy-max két évet lehet(ne)várni ezzel a dologgal, hátha megjön hozzá a kedve. Ha még akkor se, szerelem ide vagy oda nem passzol egybe a biológiátok.

2008. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!