Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzes utan mennyi ido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzes utan mennyi ido tellhet el max az eskuvoig? Pasik nem szoktak meggondolni magukat?

Figyelt kérdés
:-)
2014. febr. 20. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1: szerintem ez mindenkinél más és más és nincs megírva, hogy mennyi időnek kell eltelnie, de szerintem max. 2 év, különben olyan jelentőségét veszti az eljegyzés, de ez csak az én személyes véleményem

2: attól is függ, hogy milyen esküvőt szeretnétek, kisebbet vagy nagyobbat, mert ha nagyobbat arra lehet még gyűjtögetni kell stb.

2014. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs időhöz kötve. Barátnőmék 7 évig jártak jegyben(az 1. évfordulón lettek jegyesek), utána házasodtak össze.

Nálunk 4 hónap járás után eljegyzés volt, tavaly augusztusban házasodtunk össze, akkor jártunk együtt 2 év 2 hónapja.

Ha meggondolja magát esküvő előtt, még mindig jobb, mintha faképnél hagyna esetleg az esküvő napján. Egy munkatársammal megtette a párja, este még a legénybúcsún mulatozott, meg hívogatta a munkatársamat,hogy mindjárt férj és feleség lesznek, meg mennyire jó lesz, az esküvő reggelén meg felhívta, hogy bocsi, de meggondolta magát, ez túl nagy teher neki, inkább várjanak még pár évet...

2014. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mi is az értelmetlen kategóriába tartozunk. A férjem 1 hónap együtt járás után kérte meg a kezemet, és Összességében másfél év együttlét után házasodtunk. Tehát 17 hónap volt a jegyességünk.


Miért is akkora gond ez? Nem igazán értem....így jött ki a lépés. ennyi.


Június elején jöttünk össze,

július elején volt lánykérés.

Következő év május végén költözött hozzám. Az első évfordulónkat már együtt élve ünnepeltük.

Augusztus elején elmentünk időpontot kérni az esküvőre, onnantól szervezkedtünk,

és december elején házasodtunk.


És nem , nem voltam terhes:D (azóta sem). Március elején töltjük a 2 év 3 hónapot házasokként. Viszonylag fiatalok voltunk az esküvőn...én 25, a férjem 22 éves.


Anyukám azt mondta hogy akit 2 éven belül nem vesznek el, azt már nem is fogják...(ő egész kapcsolatra gondolt, nem eljegyzéstől számolva....) én ezzel nem feltétlen értek egyet. De az igaz, hogy jó 1 év alatt tisztázni hogy kinek mik a tervei a jövőben. Főleg arra gondolok, hogy pl 5 évig járogatnak, aztán kiderül hogy a pasi nem is akar házasodni....az ilyesmit tisztázni kell, és akkor nem vár senki feleslegesen, és nincs senki becsapva...Lehet házasodni kívánó társat keresni:)


Mindenki akkor házasodjon, annyi idő után amikor érzi...mi pl nem tartottunk nagy esküvőt. Csak szűk család, és barátok voltak ott. (17 ember), és volt egy ebéd, ahol mindenki azt evett amit rendelt. Ennyi. 100 ezer forint alatt volt a végösszeg. (pont olyan volt amilyet mi akartunk, és nem érdekelt hogy volt akik szerint nem volt elég rongyrázó szaloncukor esküvő, ezért el se jöttek....hála égnek:) Van azóta aki kapálózik, hogy megint legyünk barátok meg minden...de én már nem támogatom az ötletet....ő volt az, aki 1 hónappal az esküvő előtt képes volt visszamondani hogy a tanúm legyen....na kösz nem. Ilyen barát nem kell.

2014. febr. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!