Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm jövőre lesz 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jövőre lesz 18 éves és a szülinapi ajándéka hogy megkérem a kezét:D. Ti mit szóltk hozzá?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 16:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjátok meg az eljegyzést, házasságot a felnőtteknek inkább. Majd eljön a ti időtök is.
2014. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

tömören?

hülye ötlet

2014. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha én 18 éves lennék nem örülnék ha megkérnék a kezem. Nagyon ráér még. Inkább vegyél neki egy szép nyakláncot.
2014. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

Ez az egyik legbénább módja annak, hogy megkérjék egy nő kezét.

Ez olyan "jó kislány voltál, ajándékul legyél a feleségem".

Ha ennyire gagyi ötleted van még csak, akkor ne kérd meg, gyerek vagy még, nem egy házasságra érett férfi.

2014. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%
Azért nem kell leugatni őket. Lehet, hogy már nagyon régóta együtt vannak.
2014. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, légyszi fejtsd már ki, mennyi ideje kell komoly kapcsolatban lennie egy 17 éves lánynak ahhoz, hogy kész legyen a házasságra és az önálló életre?!

Bocs mindenkinek, de ilyen idős korban KOMOLY, ÉRETT, TOVÁBBGONDOLHATÓ kapcsolat még nincs, vagy legalábbis nagyon-naggyon ritka...

2014. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Én falat kaparnék, ha nekem a párom Karácsonykor, szülinapkor, Valentin napkor, évfordulón stb. kérné meg a kezem. Ezek maradjanak már meg külön ünnepek, a leánykérés pedig legyen egy független időpontban.

Az meg, h 18 évesen eljegyzed, a ti dolgotok, ezt a részét nem kommentálom.

2014. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

5-ös


hiába van együtt akár 4 éves s a csajjal, az a lány csak jogilag lesz felnőtt.

Még gyerek, hiába érzik érettebbnek a koránál, már 22 éves korában is érezni fogja, mennyire gyerek volt..


előbb nőjenek fel..

2014. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
16:14 vagyok. Úgy látom, itt nem sokan tudják a különbséget az eljegyzés és a házasság között. Mindenki úgy ír, mintha már az esküvőt terveznék, pedig csak egy eljegyzésről van szó. Ez még messze nem házasság, csak épp ki szeretné fejezni a fiú, hogy ezt a lányt választotta, és hogy komolyan gondolja a kapcsolatot. Egy eljegyzést semmivel sem nehezebb felbontani, mint egyszerűen szakítani. És bármilyen hihetetlen, senki sem kötelezi rá a fiút, hogy ezek után rögtön vegye is el a lányt feleségül. Valaki magyarázza már el, miért lenne baj, ha mondjuk csak az eljegyzés után 4-5 évvel házasodnak össze?Jönne a viking világvége?
2014. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem egy jó ötlet, de ti dolgotok.
2014. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!