Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm jövőre lesz 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jövőre lesz 18 éves és a szülinapi ajándéka hogy megkérem a kezét:D. Ti mit szóltk hozzá?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 16:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem, ha szeretnéd megkérni a kezét, akkor kérd meg. H.lyeség, hogy fiatalok vagytok, meg egyebek. Ezt ti érzitek, és nem is muszáj azonnal házasodni, lehet jegyben járni is. Ez a szándék kifejezése, hogy egy nap szeretnéd feleségül venni. Hány huszon-harmincas éveiben járó pár van, akik eljegyzik egymást, de végül mégsem házasodnak, vagy házasodnak, de elvállnak?! Nem a kor függvénye ez:). Viszont én is úgy tartom, hogy szülinapon megkérni valakit kicsit elcsépelt. Én a helyedben szülinapjára mást vennék, aztán majd valamikor megkéred:)
2014. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%

Jövőre? Hát hol van az még?! Addig még sok víz lefolyik a Dunán, 1 év múlva már lehet hogy együtt sem lesztek!

Egyrészt nagyon korai, úgysem komoly a szándékod, nm fogod elvenni 1-2 éven belül, így kár a színjáték.

Másrészt meg egy eljegyzés nem ajándék kell hogy legyen, ez nem egy olyan dolog amit ajándékba adunk és ki kell érdemelni. Ez egy felnőttes, komoly szándék, amit mind a kettő fél komolyan vesz, nem nektek való...

2014. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 kisvirág0724 válasza:
78%
Engem is megkért a barátom, amikor 18 voltam. Aztán rájöttem, hogy az eljegyzés semmit sem jelent, attól még ugyanúgy "bántani" fog. Én elhiszem, hogy vele szeretnéd leélni az életedet és nagyon remélem, hogy sikerülni is fog nektek. Azt azonban ne felejtsd el, hogy 18-22 között nagyon sokat alakul az emberi jellem. Lehet, hogy most teljesen összeilletek, de ha nem tudtok együtt alakulni, pár év múlva nem fog működni. ÉS nem értek egyet azzal, hogy egy eljegyzést ugyanolyan felbontani, mint egy sima szakítás. Jól gondold át. Sehová sem kell sietnetek.
2014. febr. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
17%

Mi is 18 évesen jöttünk össze. Bnőm előtte kiélte magát. Én nem. Nagyon szép kapcsolat volt, barátnőm nagyon szeretett végig, én végén már nem. Aztán mire decemberben újra beleszerettem, ő egyik óráról a másikra kiszeretett belőlem. Mondjuk lehet érett már benne, de 8-án du még úgy volt hogy majd este Gyűrűk ura, 2 órával később már úton volt a buszon haza. Mondjuk békés válás volt. De életembe nem gondoltam volna amilyen szerelmes volt végig hogy kirak. 22 évesek vagyunk. Életemben nem ért még ekkora meglepetés. Most szana-szét vagyok.

Titeket is érhet. Még legalább 10 évet várjatok. Ha akkor is így gondolod, mehet...

2014. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó vagyok.

"18-22 között nagyon sokat alakul az emberi jellem"

Ezt aláírom. Ő közbe elkezdett dolgozni, én még egytemet nyúzom. Ő felnőtt nő lett. Új életet fog kezdeni. Én nem tudom ebből mikor tudok kiszakadni, de ku_a nehéz lesz.

2014. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mi nem szólunk hozzá semmit. Az a lényeg, hogy ő mit szól hozzá? (No annyit, hogy te tudod, mennyire érett rá nyakon felül, nemcsak övön alul?)
2014. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, mennyi válasz. Én is kifejtem a véleményem... Semmi értelme. Felesleges. Mármint.... "Most eljegyezlek, és 5 év múlva elveszlek!" Oké, de mi lesz abban az 5 évben? Kényszer kapcsolat, vagy szeretet? Ha valóban szereted, akkor nem kell magadhoz kötnöd. Eljön majd az ideje annak is, de mondjuk csak 5 év múlva. Viszont addig még sok minden történhet.

Én a barátnőmtől a 21.-ik születésnapomra egy levelet kaptam. Leírta mit érez. Nem sok minden van, ami meghatóbb egy egyszerű "köszönöm"-nél... :)

2014. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
49%

Én úgy hiszem hogy aki komoly 18. éves korára

az az is marad,

és aki nem komolyodik meg 18.éves korára

az sosem fog.

Cimbi ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz

ez a te magán ügyed

és a döntés joga a te kezedben van

te érzed mit kell tenned.

Ezeket nem mások fogják neked megmondani.

Szabad legyen megjegyeznem,hogy én 18.évesen nősültem meg immár 41-éve és 3.gyermeket neveltünk fel nejemmel,

és azóta is boldog házasságban élünk.

Pedig nem volt kezdetben semmink (lakás kocsi stb.) csak albérlet meg szerettük egymást.

Ha úgy érzed nyugodtan vágjál bele és ne engedj beleszólni senkit az életedben te kormányozz ne mások irányítsanak.

Üdv.

2014. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Sok dologtól függ. Az, hogy ez a születésnapi ajándéka legyen, szerintem is hülyeség, mert lehet, nem fog örülni a dolognak, és ezzel még az ünnepét is elrontod ezért. Nem konkrétan annak, hogy megkéred, hanem annak, hogy a születésnapján, mert sok lány nem örül annak, ha ünnephez kötik az eljegyzést. :)

Az eljegyzést meg... ha egy év múlva lesz, bőven van időd azért átgondolni a dolgot. 19 leszek májusban, négy és fél éve vagyok együtt az élettársammal, akivel az esküvőt tervezgetjük (még nem kért meg). Annyit kértem korábban, amikor már több mint két éve tartott a kapcsolatunk, hogy szeretem, de kellemetlenül érezném magam, ha érettségi előtt megkérné a kezem, márpedig a legtöbb ember érettségi előtt már betölti a 18-at. Illetve mindketten egyet értettünk abban, hogy előbb szeretnénk együtt élni. Nyílt titok volt ettől függetlenül, hogy szeretnénk majd összeházasodni. :)

2014. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész, minek eljegyezni? még az is előfordulhat hogy megcsal, vagy megcsalod, e ha ettől neked jobb, hajrá :)
2014. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!