Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés után a menyasszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után a menyasszonyom mások előtt hogy tudom hívni?

Figyelt kérdés
Ugye eddig távolabbi ismerőseimnek pl azt mondtam, hogy barátnőm ez meg az, de eljegyzés után mit kell mondani mert pl ha azt mondom, hogy pl tegnap filmeztem a menyasszonyommal az elég furán hangzik. Szóval az, hogy pl barátnőmmel/feleségemmel... az rendben de a menyasszonyomra nincs valami más kifejezés mód ami nem ilyen furán hangzik?

2014. febr. 13. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

jáj mekkora probléma.


mond azt hogy a jegyesemmel.

2014. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
esetleg a nevét is benyögheted. :p
2014. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
lehet még "asszony", "asszonyállat" vagy "asszonypajtás is. :D
2014. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
mond,hogy a "párommal" én ezt utálom a legjobban hallani.
2014. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Én is ezen töprengtem, hogy nincs neve?

Meg a "párom" egy ilyen univerzális szöveg - bár van, aki idegenkedik tőle - de az használható a hosszabb távú párkapcsolat bármely formájában, legyen az barát/barátnő, élettárs, jegyes, házastárs...

2014. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Ízlések és pofonok ... de mitől hangzik a "menyasszony" furán? Elég pontosan írja le a hölgy jelenlegi státuszát. Már több, mint "a csajom", de még nem a feleségem/hitvesem.

De mert gazdag a nyelv, a már javasolt "jegyesem" is tökéletes kifejezés és egyazon tartalmat ír le. További javaslatok (Magyar szinonimaszótár) "ara", "mátka".

Mátkám-asszony - szépen cseng :D A példádra alkalmazva; tegnap filmeztem a mátkámmal.

2014. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
így mondd: itt a lúvnyám
2014. febr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
párom,szerelmem,kedvesem,menyasszonyom(de csak akkor,ha eljegyzés után nem váratod évekig az esküvővel!)
2014. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Mondd azt, hogy az anyósjelöltem anyjának Bözsenéninek, aki a Bélabá szomszédja Csesszedmegpuszta alsón a gémeskút mellett jobbra lakik, szal Bözsenéni lány unokájával Margittal aki a volt barátnőm együtt tévéztem.

Erre megkérdik hogy mié szakítottatok? Itt benyögöd, hogy nem, megkértem a kezét. Utánna illedelmesen fogadod a részvétnyílvánításokat, s ha akarod kaparsz egyet a lábaddal, akár a macska miután elvégezte a dolgát.

2014. febr. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a nevén...

Ha visszaakérdeznek, h a'mmegki, akkor tudod mondani, h a menyasszonyom.

2014. febr. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!