Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A nevelőapjától is kérjem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nevelőapjától is kérjem el a kiszemelt menyasszonyt?

Figyelt kérdés

Szeretném eljegyezni a párom, és minden jól alakul, de

a szülei elváltak, az biológiai apja évek óta nem tartja vele a kapcsolatot, se szülinap, se telefon, semmi.

Az édesanyja, viszont élettársi viszonyban él, egy férfival, aki viszont nagyon rendes, és jó fej is, és a párom is inkább őt tekinti apjának. Szerintetek is illene akkor mind a két szülőtől elkérni a lányt?

Előre is köszi!


27/F



2014. jan. 28. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Ezek szerint a biológiai apától nem kell elkérd. LEgalábbis én nem igényelném, lányként...

De a nevelő apától szép dolog.

2014. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Szép gesztus lenne, szerintem tedd meg!
2014. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg a lány kezét tőle kérd meg, ne egy 3. személytől. A nők 80%-a ma erre kifejezetten érzékeny!
2014. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3.válaszoló, kitől kérjem meg, és ki a harmadik személy?

Azt tudni kell még, hogy semmilyen formában nem tartják a kapcsolatot a biológiai apával sem az anya, sem a lánya, és a lánya is a nevelőapját tekinti apájának.

2014. jan. 28. 22:18
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Úgy értettem, hogy tőle kérd meg a kezét, ne a szüleitől.
2014. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, ő lesz az első akit megkérdezek, de azért a szüleivel is egyeztetni kellene, hogy mi a helyzet! :)

Többiek, szerint?

2014. jan. 28. 22:22
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, nekem sem tetszene. Nem vagyok senki tulajdona, hogy rendelkezzenek rólam. Persze, te ismered a lányt, így tudod mit szólna hozzá.
2014. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Szóval a kedvesemet fogom megkérdezni először, de szeretném ha valamennyire a szülők is éreznék, hogy tisztelem őket azzal, hogy utána az ő véleményükre is kíváncsi vagyok!

Maradjunk az eredeti kérdésnél!


Amúgy köszi a válaszokat! Jöhet még! :D

2014. jan. 28. 22:28
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Hú hát személy szerint én nagyon ellene vagyok ennek a szülőktől is kérjük el a hölgyet dolognak :D De ha ez a szokás felétek vagy te így szeretnéd és szerinted jól sül el akkor hajrá :)
2014. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Megkéred a csajod kezét, aki igent mond. Utána gesztusként megkéred a kezét az anyjától, meg a mostohaapjától. Ők meg nyilván örülnek, hogy megszabadulnak már a lányuktól, meg úgyis tudják, hogy a kutyát nem érdekli a válaszuk, tehát ők is igent fognak mondani!
2014. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!