Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha az...

Ti mit szólnátok, ha az általatok kiszemelt autót az apósotok a hátatok mögött megnézné?

Figyelt kérdés

Már megnézettük szerelővel is, rendben találta és tényleg jó vételnek tűnik. Már egy éve keresünk kocsit, nagyon sokat megnéztünk, szóval valamennyire az árakkal is tisztában vagyunk.

Erre tegnap bejelenti apósom, hogy bizony Ő elment az autókereskedőhöz (meséltük ugye Neki a részleteket...) és megnézte a kocsit és egy rakás sz*r az egész, ne vegyük meg. A férjem kategorikusan "megtiltotta" Neki, amikor előhozakodott azzal, hogy Ő is meg akarja nézni. (jelzem, nem szakmabeli, hogy emiatt ki kellene kérnünk a véleményét). Én kiakadtam, bár nem nekem mondta, hogy volt, viszont a férjem nem szólt rá semmit, csak hogy márpedig mi akkor is azt vesszük meg. Ezen kicsit össze is vesztünk, mert szerintem tisztelettudóan, de el kellett volna igazítani, hogy 40 évesen talán majd mi eldöntjük és egyébként se kavarjon a hátunk mögött.

Holnap pedig ugyebár megyünk Hozzájuk, nem vagyok benne biztos, hogy tudom tartani a szám.

Szerintetek felfújom, vagy ez már másnál is kiütné a biztosítékot?


2012. dec. 23. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha apósod nem autószerelő (vagy bármilyen egyéb más szakember, aki autókkal foglalkozik), és nem ő fizeti a kocsit, a véleménye a kutyát sem érdekli.
2012. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem történt olyan óriási tragédia. Le kell szarni a véleményét és kész.
2012. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bosszantana, hogy beleüti az orrát, de végül is nincs jelentősége. Kivéve, ha szakember.
2012. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem tragédia, de ilyenekkel boldogít állandóan. Csak a férjem miatt nem szólok, de néha már nehéz visszafogni magam.

Pl. abba beleszólt a 3. gyerekemnél, hogy hogy kell szoptatni... Ne haragudj, de elég idegesítő tud ám lenni:)

2012. dec. 23. 18:05
 5/20 anonim ***** válasza:
Semmit, nem nagy dolog.
2012. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
gondolom, nyugdíjas... ez a korosztály néha kezdi fölöslegesnek érezni magát, ezért mondvacsinált dolgokkal próbálja hasznossá tenni magát. el kell viselni :)
2012. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan típus, aki mindent mindenkinél jobban tud, ugye? Idegesítő lehet, de a karácsonyra való tekintettel próbálj meg mindenre bólogatni.
2012. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen-igen, rettentő okos ember... Én meg nem vagyok a bólogató János fajta.

Csak annyit engedélyezz akkor, hogy ne kelljen bólogatni, de a karácsonyra tekintettel akkor megpróbálok nem beszólni:)

Egyébként valóban nyugdíjas.

Csak tényleg remek lesz az is, ha elmegyünk megvenni, mert ugyebár a téziseit a kereskedőnek is kifejtette, mi meg majd odamegyünk, mint két hülyegyerek, akinek az apukája még mindig beleszól mindenbe.

Ok, igazatok van, ez egyébként nem is probléma, csak fel tud bosszantani.

2012. dec. 23. 18:13
 9/20 anonim ***** válasza:
Rendben, felmentelek a bólogatás kötelezettsége alól. :-)
2012. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi:) Majd ezen fogok bazsalyogni a karácsonyfa alatt:)
2012. dec. 23. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!