Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha az...

Ti mit szólnátok, ha az általatok kiszemelt autót az apósotok a hátatok mögött megnézné?

Figyelt kérdés

Már megnézettük szerelővel is, rendben találta és tényleg jó vételnek tűnik. Már egy éve keresünk kocsit, nagyon sokat megnéztünk, szóval valamennyire az árakkal is tisztában vagyunk.

Erre tegnap bejelenti apósom, hogy bizony Ő elment az autókereskedőhöz (meséltük ugye Neki a részleteket...) és megnézte a kocsit és egy rakás sz*r az egész, ne vegyük meg. A férjem kategorikusan "megtiltotta" Neki, amikor előhozakodott azzal, hogy Ő is meg akarja nézni. (jelzem, nem szakmabeli, hogy emiatt ki kellene kérnünk a véleményét). Én kiakadtam, bár nem nekem mondta, hogy volt, viszont a férjem nem szólt rá semmit, csak hogy márpedig mi akkor is azt vesszük meg. Ezen kicsit össze is vesztünk, mert szerintem tisztelettudóan, de el kellett volna igazítani, hogy 40 évesen talán majd mi eldöntjük és egyébként se kavarjon a hátunk mögött.

Holnap pedig ugyebár megyünk Hozzájuk, nem vagyok benne biztos, hogy tudom tartani a szám.

Szerintetek felfújom, vagy ez már másnál is kiütné a biztosítékot?


2012. dec. 23. 17:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ehh, ezen a szoptatáson kiakadnék :DD


Mostmár értem a problémád. Ha ez megnyugtat én jóval fiatalabb vagyok nálad, de még én sem tudom ezt elviselni.

2012. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha már megemlítettétek ezt neki (vagy akár csak a férjed) és nem veszi figyelembe,akkor nyugodtan tojd le.

Amúgy a kereskedőnek meg letagadnám,hogy az az én apósom volt :)

2012. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Unatkozik, bizzatok meg mindig valamivel, igy tudjatok lefoglalni, hiszen nyugdijas es nem talalja fel onmagat, segitsetek neki.
2012. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kereskedőt nem fogja érdekelni őt csak az érdekli, hogy eladja és megkapja a jutalékot.
2012. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom letagadni, mert rendőrséget megszégyenítő személyleírást adott rólunk:) Mondjuk a kereskedőt valóban nem érdekli, legfeljebb a pofám ég le majd vásárlás közben... Amúgy meg nem csak remek szoptatási tanácsadó, bejglisütésben is otthonosan mozog, nem beszélve a forradalmi gyermeknevelési ötleteiről vagy parádés számítástechnikai hozzászólásairól. Nem az a baj, hogy nem ért hozzá, nem kell, de ne okoskodjon, a hátunk mögött végképp ne kavarjon és ne akarjon meggyőzni, hogy nekünk mi a jó. Olyan nagy kérés ez?
2012. dec. 23. 20:24
 16/20 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kipróbálnám rajta a saját módszerét,tehát valamibe amit éppen csinál belepofáznék,hogy "azt nem így kell,hanem úgy".

Kiváncsi lennék mit szólna.

2012. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezen ti felhúzzátok magatokat? Ez komoly? Na és akkor mi van, ha megnézte? Neki is lehet. Elmondta a véleményét és neked nem tetszett? Hát ez van. Ha nektek az az autó tetszik, akkor azt fogjátok megvenni és kész. Felnőttek vagytok, nem kell elszámolnotok senkinek. Mondjuk nem értem, ha tudjátok, h ilyen apósod, akkor miért kell az autó minden paraméteréről tájékoztatnotok őt, sőt az autókereskedés pontos címéről, stb. Buták vagytok, na.
2012. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
…jah és megmondanám neki ha az a kocsi nem tetszik akkor vegyen nekem a pénzéből olyat amit jónak gondol :)
2012. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni: hogy a fenébe került oda az autókereskedésbe?? Hát úgy, hogy ti részletesen beszámoltatok arról, hol, mit, mennyiért akartok vásárolni. Megoldás: ezentúl minden olyan dologról, ami normális körülmények között a ti döntéseteken múlik UTÓLAG számoljatok be, amikor már nincs senkinek beleszólási lehetősége. A szoptatási tanácsok...:-))))) Miért nem kérdezted meg tőle, hogy hányas melltartót viselt amikor szoptatott?
2012. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ácsi, nem vagyunk azért buták, ne haragudj... De ha rákérdez, hogy hogy áll az ügy, melyik kereskedésben voltunk, milyen típusú az autó, ami tetszik, akkor én nem fogok Neki hazudni, akármilyen ember is legyen. Ebből meg beazonosította és megnézte, hidd el, hogy álmomban sem gondoltam volna, de ezért ne én legyek már a hülye.
2012. dec. 27. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!