Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen trükköket vetnétek be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen trükköket vetnétek be, hogy az általatok kiszemelt észrevegye végre, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Női praktikákat várok. És fiúktól azt, amiből ők észrevennék.Sikertelenül próbálkozom egy srácnál, aki korábban adta jelét h tetszem neki.
2009. márc. 22. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerezd meg a számát,hívd fel és flörtölj vele! Személyesen mégjobb!
2009. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

MONDD MEG NEKI.


Ez a legtutibb, komolyan.

Mindig csodálkozom rajta, lányok, hogy miért nem veszitek észre, hogy ez a jelezés csak nálatok működik, egymás között, de a fiúk nagy többsége - tisztelet a kivételnek - tökéletesen vak erre. Lehet, hogy ti értetek ennyiből is, de fiúknak egyenes beszéd kell, ők abból értenek. Te is észrevehetted volna már ezt az egyszerű tényállást az eddigi sikertelenségedből.


Vagy ha nem akarod konkretice azt mondani, hogy tetszik neked, akkor mondd pl. azt neki, hogy szívesen megnéznél X filmet, vagy Y darabot a színházban, de nincs, aki elkísérjen, egyedül meg nem jó... Stb.

2009. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is az a legtisztább, hogyha megmondod neki. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy állj elé összefont karral, és azt mondd Neki " Hát..izé bejössz". Egyszer hívd el valahova, beszélgessetek...aztán a többi úgyis jön magától.


Ha mindenféleképpen a "jelekhez" ragaszkodsz, akkor néha dícsérd meg, hogy milyen jól áll az új ingje...néha meg is érintheted a karját, a kezét beszélgetés közben. Mivel én annak a híve vagyok, hogy a fiú kezdeményezzen, túl sok női praktikát nem tudok javasolni.


Sok sikert, és ne izgulj, Ő is emberből van...!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg hasznosak voltak, valószínű tényleg eddig rásem jött semmire, hiába téptem magam... Sokkal de sokkal egyértelműbbnek kell lennem, végülis tényleg ő is emberből van:)
2009. márc. 22. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:

na látod,menni fog!én a legelső pasimmal úgy jöttem össze,hogy ő tudta, h én belevagyok zúgva. odajött,és ennyit kérdezett: figyelj,még mindig belém vagy zúgva?

4 és fél évig jártunk.

2009. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy akkor hogy végül ő jött oda hozzád:) Én csak attól félek hogy ha megtudja tetszik, utána bizalmatlanabbul fog hozzám állni ha mégsem tetszek én neki.
2009. márc. 22. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ettől ne félj. Ha nem tetszel neki, akkor úgyis mindegy, és legalább tudni fogod, mi az ábra. De nem hinném, hogy bizalmatlanságot bármi is indokolna. Ha meg tetszel neki, akkor... :)
2009. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia. nekem is volt ilyen és valójában nagyon egyszerű a megoldás. Menj oda hozzá és figyeld a jeleket. Például hogy mikor fordul feléd, be szeretne-e vonni a beszélgetésbe stb... Ha érdeked innéttől fogva egyre többet fogtok beszélgetni. Nekem bejött. Sok sikert.
2009. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!