Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok csábítási trükköket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok csábítási trükköket?

Figyelt kérdés
Hogy csábítsak egy konkrét fiút ha alig tudom elérni? Se facebook se msn csak skype meg telefon de kb sose veszi fel. Ha találkozunk minek nem tudna ellenállni?
2011. aug. 30. 21:44
1 2
 1/11 needtoknow ***** válasza:
Villants cicit!
2011. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1. menny oda!

2. csókold meg!

3. menny el, néz vissza és mosolyogj !

:D

2011. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
kapd le, azt kész.. hülyeség, h csak a pasiknak kell megtenni az első lépést.. am respekt a srácnak, h nincs facebookja! nekem is könnyebb lett az életem nélküle :)
2011. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 twinky ***** válasza:
33%
Tartsd oda a s.gged az orra ele, hogy szagmintat vegyen. A macskaknak bevalik...
2011. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ő kicsit elvont és kocka szóval gyakorlatilag élvezi hogy nincs facebookja. Az a fura hogy amikor együtt vagyunk mindig azt mondja hogy velem akar lenni meg akkor minden tök jó csomót beszélgetünk aztán csak úgy eltűnik nem keres engem és el sem tudom érni... viszont amikor tényleg úgy adódik hogy ott vagyok nála akkor minden tök normális nagyon aranyos
2011. aug. 30. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hogynézel ki ha dögös vagy vegyél fel valami ellen állhatatlan rúhát kicsit villants kezd ki vele szemez csábitsd és adj egy puszita szájára zért puszit mert hajtani fog a csókért am kórod?


19f

2011. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát a csókon már túl vagyunk csak valahogy eltűnik ismerem annyira hogy tudjam hogy nem működik az ha nem keresem de valahogy mégis azt akarom elérni hogy velem akarjon lenni annyira hogy legalább visszahívjon vagy valami

16l

2011. aug. 30. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor mond meg neki h akarod és mond meg neki hogy mit szeretnél néha jobb ha kimondjuk azt amit akarunk.
2011. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
fingj egy öblöset az orra alá
2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És így hogy sehogy sem lehet elérni mit tegyek? Csak állítsak be hozzá?
2011. aug. 31. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!