Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy megszeressen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megszeressen? Milyen csábítási trükköket vessek be?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác,szerelmes is lettem,de én is tetszem neki, de mivel kollégista, ezért nem nagyon tudunk találkozni és azt mondta,hogy ez így nem lenne valami acélos,de jövőre én is abba a városba megyek tanulni,ahol az ő sulija van. Ugye nemsokára itt a nyár,milyen női praktikákat vessek be,hogy meghódítsam?

segítsetek légyszíves!! Köszi: 15/L


2010. máj. 20. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Bikinivonal, szemöldök-, illetve bajuszszedés.
2010. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elkéred a telószámát, vagy msn címét, beszélgettek amikor taliztok. Legyél ápolt, magasbiztos, legyen jó kedved, ne pakolj magadra 6 tonna sminket, csak természetes színeket használj a sminkben. A ruhád ne legyen túl kihívó, de ne is legyen szakadt, legyen sportos de elegáns egyben. Fújj magadra egy kevés parfümöt :)
2010. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és 15/L voltam.
2010. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Msncíme és telószáma is megvan beszélünk is,de nem tudom alapjába véve nagyon nagyszájú csörfös csaj vagyok,de valahogy előtte olyan zavarban vagyok. Hogyan tudnék rajta változtatni,bizalmam sincs valami sok

Köszönöm az eddigi válaszokat;)puszi

2010. máj. 20. 15:13
 5/6 anonim válasza:
énis ugyanebbe a helyzetbe vagyok csak az a külömbség h nekem nagyszűleim falujába van a fiu és oda csak nyáron tudok menni nyaralni. mi is beszélünk telefoonon meg msn-en és már volt olyanis h kihivott üditőzni megh minden. tudja h tetszik nekem elmondtam neki és énis tetszek neki. ő 19 éves én meg 15:D mitszoltok van esélyem :D most jőn a nyár és már megbeszéltük h talizunk:D azt javasolom h légy őszinte és ne akarj kétszinűsködni :)
2010. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudja mennyire tetszik,csak ő "bizonytalan" bár nem tudom..jó duma,csak én már nem bírom..:/
2010. máj. 31. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!