Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A nevelőapjától is kérjem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nevelőapjától is kérjem el a kiszemelt menyasszonyt?

Figyelt kérdés

Szeretném eljegyezni a párom, és minden jól alakul, de

a szülei elváltak, az biológiai apja évek óta nem tartja vele a kapcsolatot, se szülinap, se telefon, semmi.

Az édesanyja, viszont élettársi viszonyban él, egy férfival, aki viszont nagyon rendes, és jó fej is, és a párom is inkább őt tekinti apjának. Szerintetek is illene akkor mind a két szülőtől elkérni a lányt?

Előre is köszi!


27/F



2014. jan. 28. 21:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én nem kötekedek, szerintem ez vita, és tetszik, hogy nem küldtél még el, hanem válaszolsz.


Mi tetszik egy ilyen hagyományban? Nyilván te ismered a párodat, és tudod, hogy ő nem így gondolja, de nekem akkor is az jön le, hogy "adok két marhát ezért az asszonyállatért, oszt tudjon főzni, mert odacsapok neki".


Tudod, ennek mi lenne egy normális változata? Ha te ÉS a szüleid elmennétek a lányhoz és a szüleihez vacsorára, vasárnapi ebédre vagy csak úgy, és akkor nem elkérnéd, hanem megígérnéd a szüleinek, hogy szeretni fogod, vigyázol rá, boldoggá teszed. (És a párod is megígérheti ezt a te szüleidnek.)


Ez szerintem nagyon szép és megható lenne.

2014. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!