Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés után a menyasszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után a menyasszonyom mások előtt hogy tudom hívni?

Figyelt kérdés
Ugye eddig távolabbi ismerőseimnek pl azt mondtam, hogy barátnőm ez meg az, de eljegyzés után mit kell mondani mert pl ha azt mondom, hogy pl tegnap filmeztem a menyasszonyommal az elég furán hangzik. Szóval az, hogy pl barátnőmmel/feleségemmel... az rendben de a menyasszonyomra nincs valami más kifejezés mód ami nem ilyen furán hangzik?

2014. febr. 13. 00:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Ez annyira bugyuta kérdés, hogy szerintem töröld is. Ne is várj nagyon sok komoly HSZ-t.

Itt még egy... Gyere ide kérlek...így is lehet hívni...bocsika

2014. febr. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
9-es nagyon jó:)) Kedvesemmel, menyasszonyommal mind szép és jó.
2014. febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Ha most a "menyasszony" neked furán hangzik, akkor nagyon éretlen vagy erre a kapcsolatra.

Ha házasságot köttök, akkor milyen nagy dilemmát fog jelenteni, hogy minek nevezd?

Nekem most az a kérdés, téged minek nevezzelek.

2014. febr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Miért fura, hogy a "menyasszonyommal" ?


Nálunka a "párom" kifejezést használtuk előtte is, / mert a barátnő, barát az nagyon nem fejezte ki, ami köztünk volt, a "párom" pedig igen nálam a barát-barátnő, az max 1 éves kapcsolatig elfogadható, még nem "komoly" kapcsolatra vonatkozik/


De mi most is ezt mondjuk, nagyon ritkán nevezem a férjemnek,mő szerintem tán 2 szer hívott "feleségének" mások előtt.

A menyasszony, vőlegény kifejezést nem nagyon colt alkalmunk hasznalni, mert 5 hónapunk volt rá, nem vot iső megszokni:)


De szerintem a "menyasszonyom" sem hangzik furán:)

Én is a nevén nevezném, ha egyik kifejezés sem tetszik

2014. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tök jó a menyasszony, én nagyon szerettem menyasszonyka lenni:)
2014. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
Mondd úgy hogy "a volt barátnőm".
2014. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért érzed furának, szerintem semmi gond nincs vele, de ha nem tetszik, akkor mondd csak a keresztnevét.
2014. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak mutass rá. Esküvő után meg mondhatod, hogy a zasszony.
2014. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

pl. Grétának. De ha nem így hívják akkor nehogy így szólítsd!!!


Szerintem írd ki fbra hogy eljegyezted, akkor a legtávolabbi rokon is látni fogja. Utána meg szólíthatod a nevén. Azzal már ne foglalkozz milyet fognak mosolyogni, főleg ha 15 évesek vagytok (a problémádból ítélve nem lehetsz több). Amit még tehetsz: Szép gyűrűt az ujjára, akkor még az idegenek is tudni fogják hogy menyasszony.


Vagy amikor elaludt, írd alkoholos filccel a homlokára.

2014. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
A párom tényleg nagyon univerzális ilyen szempontból, ezt a házasok és élettársak is használják, így nem olyan komolytalan, mint a barátnőm (ami szerintem elég gimis), de nyilván még nem mondod, hogy a feleséged. Az én élettársam, pl utálja azt a szót, hogy élettárs, így mindig párjaként szokott emlegetni, vagy figyelj csak! Azt is szokta mondani: Zsófi! Mert, hogy így hívnak :D
2014. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!