Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez a gyűrű sok eljegyzésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a gyűrű sok eljegyzésre?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 17. 09:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%

15-nek


Az, hogy Te Svájcba élsz, svájci férjjel, egyáltalán nem jelent semmit. Se azt, hogy van pénzed, se azt, hogy van ízlésed. Tudod a romák is kivándoroltak Kanadába, csak hát ott sincs kolbászból a kerítés. Az érvelésed 0!

2014. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%

Scythian, egy cseppet szemellenzős vagy, vagy csak ennyire belefásultál a szakmai értékelésekbe?

Azt, hogy valami tetszik vagy nem tetszik, hiába akarod "szakmailag véleményezni", semmi értelme.

Ez a gyűrű pl. nekem nem tetszik, és kész. Teljesen mindegy, hogy te hány oldalas értekezést írsz ide a finom kidolgozásáról, a kövek stílusáról, az arany csiszolásáról, vagy akármiről, a gyűrű attól még nekem nem fog tetszeni. Egyéni ízlés, tudod (illetve láthatóan nem tudod, de attól még így van).

2014. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
72%
Ízléstelennek és baromi soknak, otrombának találom. A kevesebb néha több...
2014. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%

Semmi gond nincs azzal, ha valakinek nem tetszik, enyhén valószínűleg én is változtatnék rajta. Azzal van a baj, ha valaki tanulatlanul meghatározza a stílusát, esetleg oktalanul véleményezi a minőségét.

Egyébként a felnagyított képeknél az a probléma, hogy akinek nincs tapasztalata a méretét is nagyon nehezen tudja belőni. Az ékszerfotózás egy elég nehéz munka, elég szerencsétlen a beállítás. Ez alapvetően nem egy bunkó gyűrű max 12x10mm lehet a fej nagysága. Ez egy kicsi 51-54-es női ujjon sem tűnik feltűnőnek. A manapság divatos gagyi "sz@rovszkikhoz" képest meg pláne. Olvastam, hogy feljebb valaki, a kép alapján a kő színét is feketének nézte, pedig egyáltalán nem az, valószínű, hogy a valóságban a közepesen sötétkék árnyalathoz tartozik.

Az emberek ízléséről pedig annyit, hogy egy külföldi barátom üzletében, ahova tehetős közönség jár, fogadásból végeztünk egy kísérletet. Egy nagyon gagyi kínai gyűrűt hihetetlenül felárazva beraktunk a drága termékek közé, az ügyfelek nagy része azt akarta megvenni, alig lehetett lebeszélni róla, míg egy díjnyertes, komoly termék sokáig az olcsó kategóriában állt és senkinek nem kellett, mikor visszakerült a méltó helyére, pár napon belül elvitték.

Az emberek ízlését, (tisztelet a kivételnek) formálják, olyan emberek akik a divatot diktálják. A nagyközönségnél általában már a kommersz marad meg.

2014. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
75%
21, ezt a lehetö legkomolyabban irom, a román cigányoknak is bmw-je van svájcban. itt nincs olyan, hogy valaki ne tudja megvenni azt, amit kinézett..mivel a fizetése egy sima bolti eladonak (mint lidl, vagy migros) közel 1 millio forint körül van, ezért egy ilyen gyürüt bárki meg tud megvenni. nekem ez a gyürü nem tetszik, innentöl kezdve te bármit irhatsz, nekem akkor se fog tetszeni, én kifejezetten izéstelennek találom ezt a gyürüt.
2014. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
12%

Egyébként az, hogy milyen majmok az emberek egy jó példa:

Itt van Kate Middleton gyűrűje, szakmailag nem egy rossz darab, de nem is olyan különleges (a kérdésben szereplő gyűrű méreteiben is jóval szolidabb). Ahogy bemutatta a média nem győztük sorozatban gyártani:-))

[link]


Ráadásul Magyarországon elég alacsony az ékszerviselési kultúra. Egy ilyen gyűrűt nem állandóan kell hordani, hanem azt szimbolizálja, hogy egy állandó klasszikus minőség egy életen át hordható, különleges alkalmakkor, megfelelő öltözetben. Nem árt, ha egy nőnek van otthon egy hasonló minőségi termék a szekrényben, amit továbbadhat. Tehát, ha diszkóba mész, ezt érdemes otthon hagyni. Na jó, a mai leckének vége.

2014. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszik, nem ilyen az ízlésem. De ha a leendő menyasszonyodnak tetszene, akkor nyugodtan vedd meg: )
2014. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értek hozzá annyira, de ez szerintem egy koktélgyűrű, ami ugye arra való, hogy időnként hordja az ember valamilyen nagyestélyis eseményen, az eljegyzési gyűrűt meg inkább mindennap szeretné hordani az ember. Arra pedig ez a gyűrű nem alkalmas. Most azt hagyjuk, hogy, tetszik-e vagy sem, mert nem nekem kell, hogy tetsszen.
2014. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem,mint mindenben ketté lehet osztani az embereket: vannak a szakértők és vannak a vásárlók.Lehet,hogy egy szakember pl. stylist azt mondja,hogy ez a hacuka,igényes,fiatalos,trendi,nekem pedig felfordul tőle a gyomrom.Hogy kinek a szava dönt? A gazdasági életben azé,aki fizet.Lehet valamit nagyra becsülni,sokra értékelni,az árát a fizetőképes kereslet fogja meghatározni.

Ebben az esetben biztosan nagyon értékes ez a gyűrű és egy szakértő ettől orgazmust kap,én elmennék mellette az üzletben.Nem az én ízlésem,nem az én világom.

2014. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
62%

" Azzal van a baj, ha valaki tanulatlanul meghatározza a stílusát, esetleg oktalanul véleményezi a minőségét. "


A válaszadók nem a stílusát határozták meg szakmai szemmel, hanem kifejtették a véleményüket arról, hogy általában a cigányleányokon és asszonyokon szoktak hasonló gyűrűk csillogni, csak olcsóbb kivitelezésben - és teljes mértékben igazuk van ezzel kapcsolatban, ez tagadhatatlan.


A minőségét szerintem senki nem kritizálta, ezt nem tudom, hol olvastad.


Attól, hogy valami drága, nem lesz szép. Ez rengeteg dologra igaz. Attól hogy drága, csak jó minőségű, értékes lesz, de szép nem. A mai szépségideálba szinte semmilyen körökben nem fér bele egy ilyen gyűrű.

2014. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!