Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Asszociációs problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszociációs problémáim vannak. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Túl sok az eljegyzés körülöttem mostanában. Ez persze nem gond, örülök a többiek örömének, meg minden, csak kicsit kezdek begolyózni tőle. :) Mostanában ha a pasim kiejti a száján azt a szót, hogy "meglepetés", akkor nekem egyből bevillan a gyűrű, és ez nagyon nem jó. Egyrészt nem akarom, hogy bármilyen meglepetésnek azért ne örüljek, mert gyűrűt várok helyette, másrészt azt sem akarom, hogy ha véletlenül egyszer tényleg azt kapok, akkor magamban előre "lelőjem a poént".


Tudnátok tanácsolni valamit, hogy hogy verjem ki ezt a butaságot a fejemből? Több kérdésnél is olvastam már hasonlót, hátha rájött már valaki, hogy mit lehet ilyenkor tenni. :) Bármilyen ötletet szívesen fogadok.


23N


2013. dec. 30. 01:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Jaj. :)


Gondolj bele, hogy ez mennyire szánalmas, és ne csináld.

2013. dec. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Adom az első válaszát. Majd a pasid elvesz, ha megérett rá a kapcsolat, addig meg ne hergeld már bele magad ilyesmibe, tényleg baromi gáz.
2013. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyszerű dolgom van: én utálom a meglepetést, ezért megkérném, hogy ne lepjen meg semmivel, mindent beszéljen meg, egyeztessen velem jó előre.
2013. dec. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hülye Freud, mi? :-DDDD
2013. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamivel foglald el magad és akkor majd a gondolataid is más irányba mennek. Pl valami új hobbiba kezdj vagy menj sportolni. :) Bármi jó, amivel kicsit kizökkensz ebből az eljegyzés témából.
2013. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 5.! :) Lesz mivel elfoglalnom magam bőven, hiszen lassan belevetem magam a vizsgaidőszakba. Csak az ünnepek alatt próbáltam picit lazítani, hogy utána újult erővel ugorhassak neki a tanulásnak... hát ez lett a vége. :D


A kapcsolat érettsége miatt nem aggódom. 5 éve vagyunk együtt, most fogunk összeköltözni. Utalt is rá korábban, hogy majd ha kap végre munkát és picit egyenesbe jövünk, akkor szeretne eljegyezni. Ez azóta szerencsére sikerült. Szóval igazából ő is hozzájárult valamennyire ahhoz a bizonyos bogárhoz a fülemben. :)


Nem hiszem egyébként, hogy emiatt szánalmas lennék. Még van egy évem az egyetemből, amúgy is fiatalok vagyunk még... nem halok bele, ha nem kér meg még egy ideig. Meg hisztizni sem fogok érte, mint ahogy az mostanában bizonyos körökben divat lett, az már tényleg szánalmas és semmi értelme. Egyszerűen csak annyit szeretnék, hogy ne ez legyen az első, ami eszembe jut, ha meg akar lepni valamivel.

2013. dec. 30. 10:23
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Igen, ahogy Te is írtad még fiatalok vagytok, még van egy éved a suliból is. :) Mindenképpen végezd el a sulit, keress munkát és akkor utána már aktuálisabbá válik majd szerintem az eljegyzés téma. Semmiről nem vagytok lekésve. :)

Az meg jó, hogy összeköltöztök, csak jobban megismeritek egymást és kitapasztaljátok, hogy hogyan működik az együttélés,mivel lakva ismerszik meg az ember. Én is még csak fél éve lakom a párommal, de eddig minden szuper. Amúgy nekem amikor megkérte a kezem pont államvizsga előtt álltam. :)

2013. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy szánalmas, sőt szerintem irigylésre méltó vagy inkább...Mindenkinek azt kívánom, hogy a helyedben legyen!

23 éves vagy, 5 éve együtt a szerelmeddel, és még mindig boldogok vagytok együtt, szeretitek egymást ennyi idő után is, össze akartok költözni, és most kb. olyan izgatott vagy, mint egy kisgyerek, vagy egy 14 éves tinilány, aki életében először elhívott a kiszemeltje randizni.

Szerintem ez csak jó, éld meg a boldog a pillanatokat :)


Ha nem akarsz rá gondolni, akkor kell valami, amivel helyettesíted. Pl. mit tudom én, kapok egy kötött, masnis, ujjatlan kesztyűt a kedvenc színemben. Persze ebben igen bele kell lovallnod magad, hogy automatikus eszedbe jusson :D


18/L

2013. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 7. és a 8. választ is! Örülök, hogy nem néz mindenki egyből hülyének. :) Köszönöm a tippeket is! Szerintem kombinálni fogom az egyéb gondolatelterelő elfoglaltságokat a kötött kesztyűvel, az már tuti siker! :D Köszönöm! ;)
2013. dec. 30. 18:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy 8-as! Nekem is jól esett ez,amit írtál,persze átértelmezve sajátra....na de a lényeg,hogy szerintem jót is írtál.És bocsi Kérdező segíteni 100%-osat nem tudok,de emlékszem,hogy voltam ilyen agyrémben....De valahogy leálltam illetve alább hagyott ez az érzés.Ha ez megnyugtat.Talán az idő,ami gyógyír lehet.Sok boldogságot addig is.
2013. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!