Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek tetszene ez a gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszene ez a gyűrű eljegyzésre?

Figyelt kérdés
itt a link: [link]

#gyűrű #eljegyzésre
2013. okt. 20. 13:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
26%
Megvegyem Neked Babám? Holnap 10-kor várlak az oltár előtt a rómaiba a Kossuth téren!
2013. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszi eddig mindenkinek, nem gondoltam volna hogy ennyire nem fog nektek tetszeni. Amit a 8. linkelt az valóban szép lenne,csak nem akarok olyat amibe kő van, mert brillre nincs azért pénzem, az meg milyen hogy cirkóniumos, azért gondoltam gyöngyösre. Amúgy a 8. nem tudom mire célzott a bunkó stílusával.
2013. okt. 20. 14:52
 13/29 anonim ***** válasza:
67%
Na, akkor én leszek a kakukktojás, mert nekem bizony nagyon tetszik. Odavagyok a klasszikus ékszerekért.
2013. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy ez nem egy klasszikus darab és nagyo csúnya a kidolgozása. A gyöngyös ékszerek jobb esetben is növesztett gyöngyből készültek ebben az árkategóriában, ezért sokkal olcsóbb hatást keltenek, mint egy műköves gyűrű.

Látom, kérdező, lepontozod azokat, akiknek nem tetszik, de azért tetted fel a kérdést, hogy őszinte válaszokat kapj, nem?

2013. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%

Tessék egy brill köves gyűrű, ugyenennyiért, szép, klasszikus, finom:

[link]

2013. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
62%

Nem tetszik, olyan régies, nagymamámnak volt ilyen.

Az egyszerűbb gyűrűk szebbek, na meg ne sárga arany legyen.

2013. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem tetszik. Bár a gyöngy nagyon elegáns, az aranyat (legalábbis a sárgát) nem szeretem és az sem tetszik, hogy 2 gyöngy van benne, valamint az arany is túl vastag.


Ilyet viszont boldogan elfogadnék gyöngyösből:

[link]

[link]

[link]

[link]



A brillesek amiket linkeltek szerintem szintén nem szépek. De nem is tudom minek küldözgetik, ha a kérdező gyöngyöset akar...?

2013. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17. Köszi, az utolsó 2 nagyon szép :)
2013. okt. 20. 16:18
 19/29 anonim ***** válasza:
49%

Na, megtaláltátok egymást.

Hiába, a zebracsíkos cuccok iy van, akinek bejönnek, ugyebár.

2013. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Utolsónak, üzenem hogyha arra gondolt,hogy cigány vagyok képzeld, magyar vagyok,amúgy meg ha az is lennék akkor se lennél különb nálam. De mint mondtam nem vagyok az.
2013. okt. 20. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!