Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akarja megkérni a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja megkérni a párom a kezem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt és van egy közös gyerekünk aki már 3 hónapos. A párom 35 éves én meg 25.Eszébe se jut a páromnak h megkérje a kezem, pedig én nagyon szeretném. Én nem akarom neki mondani várom hátha rá szánja magát csak az a baj h már egy éve h várom.meddig várjak még?kérdezem meg h miért nem hajlandó megkérni a kezem?

2013. szept. 19. 13:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
63%
Az én párom házasságellenes... együtt élünk, van babánk. Volt egy időszak, mikor arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha megkérné a kezem. Rákérdeztem, hogy egyszer meg -e fog kérni. Azt válaszolta, hogy ha majd kész lesz a házunk, kapok szép gyűrűt, de én már így is az ő kis asszonykája vagyok, nem ezen múlik...és ha jobban bele gondolok igaza van. Most még sok minden fontosabb, mint egy gyűrű, ami igazából nem is változtatna semmit a kapcsolatunkon.
2013. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
79%
Mosol főzöl rá együtt élsz vele, gyereketek van mégis miért venne el, ha nélküle is megvan mindene.
2013. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
87%

Így,hogy van már gyerek és együtt éltek,szerintem elkéstél a témával.Ezeket a dolgokat a kapcsolat elején kellett volna tisztáznotok.Szóval neki valószínűleg kényelmes a helyzet.Máshonnan nézve papír nélkül is lehettek boldogok.

Persze nem vagyok az ellen,hogy beszélj vele erről,ilyesmit két év egy közös gyerek után azért csak van jogod szóba hozni...

2013. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, egy éve várod. Most ezt neki honnan kellene tudnia? Vagy hogy egyáltalán várod? Az nem látszik, beszélni kell. Lehet, hogy lefoglalják a mindennapi dolgai, a gyerek, és neki nem fontos. Jelezni kell, hogy neked igen. :)
2013. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Már bocs de mi ahogy osszejottunk (sexkapcsolatbol lett komolyabb) ő kozolte hogy gyereket akar (18eves.koratol vagyik ra) en meg kozoltem vele h házasság,ház,gyerek. Persze már rég megkért (szuleim ruhellik) tehat az eljegyzes is csak olyan komolytalan valami volt kettonk.kozott (legalabbis en nem vettem komolyan,mashogy kepzeltem el volna....). Az hogy 2 ev alatt nem jott szoba semmi ilyen az irreális. Mirol beszélgettek ti egyáltalán ? 7eve vagyunk egyutt...
2013. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
69%

"ő kozolte hogy gyereket akar (18eves.koratol vagyik ra) en meg kozoltem vele h házasság,ház,gyerek"


Ez olyan, mint egy üzleti tranzakció.


"Kiadom 9 hónapra a méhem Önnek, amennyiben teljesíti a szerződés házasság és ház pontjait. Lakást nem fogadok el, cserében elnézem azt a zavaró tényt, hogy a gyerek iránti vágy nem egy már működő kapcsolatban született meg Önben, hanem 18 éves kora óta akarja."

2013. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
56%
Utolso eh olyan jot nevettem most :D feldobtad az estem :-)
2013. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
54%
Hiába emeled ki kéthetente itt senki nem fogja megkérni a kezed.
2013. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mondjuk, én nem szültem volna gyereket olyannak, aki nem vesz el...az is biztos. Most már késő ezen siránkozni...
2013. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!