Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akarja megkérni a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja megkérni a párom a kezem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt és van egy közös gyerekünk aki már 3 hónapos. A párom 35 éves én meg 25.Eszébe se jut a páromnak h megkérje a kezem, pedig én nagyon szeretném. Én nem akarom neki mondani várom hátha rá szánja magát csak az a baj h már egy éve h várom.meddig várjak még?kérdezem meg h miért nem hajlandó megkérni a kezem?

2013. szept. 19. 13:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
53%

Példaértékűen jó kapcsolat a tiétek....

1. Gyereket vállaltatok úgy, hogy ezek szerint egy percet sem beszéltetek a közös jövőről.

2. Olyan alapszintű kommunikáció sincsen köztetek, hogy egyáltalán rá merjél kérdezni, hogy szeretne-e valaha esküvőt.


Kicsi szívem, a párod azért nem kéri meg a kezed, mert nem akar elvenni, nem lát veled közös jövőt. És azt is megmerem kockáztatni, hogy csak azért van még mindig veled egy ilyen pocsék kapcsolatban, mert ott a gyerek és nincs pofája elhagyni. De ne aggódj, ennek is eljön majd az ideje...

2013. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
37%

HAHAHA!!! :DDD


A válaszom 0 %-os pedig mindenki azt gondolja ezekröl amit leírtam!


Pusza:-)))

2013. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%

Tényösszefoglaló.


Egy év után teherbe estél. Azóta várod, hogy megkérjen. Ez nem jött össze.


Mit tegyél? Törődj bele, vagy hagyd ott.


Előtte kérdezd meg? Igen.


Meddig várjál? Amíg jólesik.


Miért nem hajlandó megkérni? Valószínűleg sosem gondolta, hogy elvesz.


Örülök, hogy segíthettem.

2013. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
46%

Mit kell ennyire támadni, de megkeseredettek vagytok!

Honnan tudjátok, hogy nem tervezett baba volt?


Beszélgess vele a témáról, hogy neki mik a tervei a jövőre nézve. Benne van-e a házasság vagy nem fontos neki.

Terveztek kistesót is?

2013. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
97%

Senki nem mondta, hogy nem tervezett volt. Hiszen tényleg nem tudjuk.


De ha tervezett, ha nem, akkor is teherbe kell esni egy gyerekhez.

2013. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
97%

14.

Azért egy olyan kapcsolatban, ahol egy év után lehet tervezni a babát, ott általában 2 év után csak szóba kerül a házasság is. Ha már jövőről való beszélgetés...

Elég nyilvánvaló, hogy ez amolyan "ahogy esik, úgy puffan" dolog volt. Ahol a kivitelezés megelőzi a tervezést, ott aztán lehetnek gondok a későbbiekben.

2013. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Nem tervezett volt, legalábbis közösen nem beszéltük meg h akarunk gyereket.akarattal nem vigyázott a párom amit a mai napig élete legszebb döntésének tart. Szeretnénk kistestvért is, igaz esküvőről soha nem volt szó csak annyit tudok h majd egyszer megszeretne nősülni. Kérdés h mikor. Érdekes válaszokat kaptam tőletek, pedig én csak annyit akartam kérdezni h meg merjem kérdezni a páromat h szeretném ha eljegyezne vagy ne kérdezzem. Egy picit együtt érzőbbek lehetnétek.
2013. szept. 19. 14:05
 18/39 anonim ***** válasza:
96%
Igen, kérdezed.
2013. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
97%

mi ez a dráma?

"Nem akarja megkérni a párom a kezem!" ezt tudod, vagy csak gondolod, hogy ez van?

A párod, már gyerek is van, mi az, hogy meg merjem kérdezni?

Ha te nem kérdezed meg, más nem fogja...

2013. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
79%

Tipp: nyisd ki a szád és áruld el neki, hogy neked fontos lenne az esküvő. Ezután érdeklődd meg, hogy ő mit gondol a házasság intézményéről és lehet-e nála szó erről, gondolt-e már erre.


Ez ennyire retkesül nehéz?

2013. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!