Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akarja megkérni a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja megkérni a párom a kezem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt és van egy közös gyerekünk aki már 3 hónapos. A párom 35 éves én meg 25.Eszébe se jut a páromnak h megkérje a kezem, pedig én nagyon szeretném. Én nem akarom neki mondani várom hátha rá szánja magát csak az a baj h már egy éve h várom.meddig várjak még?kérdezem meg h miért nem hajlandó megkérni a kezem?

2013. szept. 19. 13:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nem akar házasodni. Ne erőltesd, ha így is boldogok vagytok.
2013. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Őőőő... beszéltetek a házasságról valaha is?

Ésőőő... a gyerek tervezett?


Ha mindkét válasz nemleges, akkor igen valószínű, hogy nem kér meg. Minek? Gyakorlatilag a felesége vagy ígyis, neki valószínűleg ez a kényelmes. De ha a téma még fel se merült köztetek(ami elég abszurd egy 2 éves kapcsolatban), akkor előbb vagy utóbb csak fel kellene hoznod, hogy mit vársz az élettől, milyen terveid vannak.

2013. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden férfinak fontos a papír.
2013. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
79%
2 éve vagytok együtt és van már egy 3 hónapos gyerek? Ti sem húztátok az időt... 2 év után még nem feltétlenül szokták alapból sem eljegyezni egymást az emberek, szóval ebben az esetben tök felesleges a pánikod, mondjuk így, hogy már gyereketek van más a helyzet, de így lehet nem is akar soha elvenni a pasid. Mondjuk említetted már neki, hogy neked fontos lenne?
2013. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Sosem beszéltetek korábban házasságról?

Azért már van egy gyereketek. Nyugodtan rákérdezhetsz, hogy mik a tervei, szerepel-e köztük a házasság. Nem tudja kitalálni a gondolataid.

2013. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy tényleg csak nem jut eszébe, egy kérdést megér szerintem. Persze ne vágd durcásan az arcába, csak finoman puhatold ki, hogy szerinte nem lenne-e jobb, ha hivatalosítanátok a kapcsolatot (már csak a gyerek miatt is). Szerintem egy ilyen kérdés egy normális párkapcsolatban simán belefér. :)
2013. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
nyiltan és persze nyugodt hangvételben mondd el, hogy te szeretnéd a házasságot. nem kell túlbonyolítani. Nyílt lapokkal mondd el, hogy vágysz rá.
2013. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
40%
Vigyázz picinyem mert ha a"párod"olajra lép akkor az új törvények szerint semmiféle támogatásra nem számíthatsz ugyanis az élettársi kapcsolat nem tekintendő családnak.
2013. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

Kapcsolatotok elején nem beszéltetek ilyenekről?? Vagy csak belevágtatok aztán majd lesz valami?

Figyelj, ha egy férfi nem akar házasodni akkor ezen nem fog változtatni egy gyerek sem!!!

2013. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
35%
Hát persze, és majd milyen jó lesz ha a szóbahozás után 2 héttel letérdel eléd, és megkéri a kezed... Boldog leszel? Nem, mert magától soha a büdös életben nem tette volna meg. Így én biztos nem házasodnék, ha szeretek valakit papír nélkül is szeretem, főleg még csak 2 év után... Ezek szerint 1 év után már teherbe is estél, örülj, hogy veled maradt.
2013. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!