Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérés előtt szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés előtt szerintetek együtt kell élni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 12:17
1 2
 1/19 Jégtánc ***** válasza:
81%
Szerintem igen.Nem hiába mondják hogy lakva ismerni meg az embert.
2013. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Tanácsos úgy megkérni valakit, hogy ismered az illetőt. Ha még nem laktok együtt, akkor fele annyit sem tudsz róla, mint ami egy lánykéréshez elengedhetetlen kellene, hogy legyen.

De persze a mai világban amikor 2 hét együttjárás után, meg 16 évesen normálisnak számít az eljegyzés... Hát kit érdekel.

2013. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Persze, ez alap. Régen, mikor nem válogathattak az emberek, még nem kellett (amúgy is milyen lett volna, ha együtt alszanak házasság előtt?), de ebben a szabad világban igenis szükséges az együttélés.
2013. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem "kell", de tanácsos mindenesetre. Ha komolyan gondolod - márpedig ha házasságban gondolkodsz, akkor valószínűleg komolyan gondolod - ez egy életre szóló döntés, de legalábbis most annak tűnik. Ilyesmit az embernek jól át kell gondolni, meg kell ismerni a másikat, ami akkor megy leginkább, ha vele élsz. Inkább most derüljön ki, ha gond van, mint 1-2 gyerek után. Ha pedig nincs gond, akkor semmit nem veszítesz azzal, hogy pár hónappal később lesz házasság (de egyben jóval több tapasztalattal is egymásról).
2013. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Ajánlott. Én nem mondanék igent együttélés nélkül.
2013. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 sippara ***** válasza:
76%
Igen. Nővéremék nem éltek együtt egy percet sem, összeházasodtak nyár elején, azóta a """férj""" továbbra is heti 1, maximum 2 napot alszik otthon (ilyen a munkája), nővérem meg próbálja a képembe dörgölni, hogy "milyen jól megvannak" - más kérdés, hogy a szomszéddal bensőségesebb a kapcsolata (mondjuk többet is találkoznak).
2013. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen ajánlott, ugyanis összeköltözés után derül ki igazán, hogy kinek milyen szokásai vannak, hogyan áll a napi teendőkhöz, hogyan bánik a pénzzel. Előjöhetnek ebből adódó különbségek/problémák, amire mondjuk az egyik fél azt mondhatja, hogy elege van, nem tud tovább élni a másikkal. A párok lakva ismerik meg egymást igazán.
2013. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
persze. kiderülhet, hogy egy házi sárkány leledzik a lelke mélyén.
2013. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha lánykérés előtt nem is, de még az esküvő előtt jó, ha együtt laktok, csak úgy derül ki igazán, hogy tudtok-e együtt élni. Én az első vőlegényemhez majdnem úgy mentem hozzá, hogy nem éltünk együtt, de már több mint 6 éve ismertük egymást és sokat volt nálunk, de az nem ugyanaz. Szerencsére így is kijöttek a problémák és még az esküvő előtt pár hónappal időben szakítottam vele. De jobb, ha kipróbáljátok előbb az együtt élést.
2013. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Hát figyelj.

Unokatesómék vallásosak. Lánykérés másfél év elteltével, rá fél évvel össze is házasodtak. Együtt lakás annyi lett,h átjárogattak egymáshoz néha aludni, persze külön ágyban, esetenként külön szobában (épp h kinél voltak úgy).


Két éve házasok már, de meg van a problémájuk. Jah, s 2 gyerekük is van.


Ahogy hallgattam, ugyanaz a problémájuk, mint most nálunk. Annyi különbséggel, h én két éve járok vkivel, másfél éve élünk együtt, és nem vagyok házas, és gyerekem sincs, így akármikor foghatom a cuccomat és arrébb állhatok. Nem mintha ezt tervezném, csak a tudat, h nem sérülnek a gyerekeim, megfizethetetlen.

2013. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!