Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen volt az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eljegyzési ebédetek, vacsorátok? Én agyonpánikolom az egészet.

Figyelt kérdés

Az én családom nem annyira "meleg és közvetlen lelkületű"...Szüleimet sosem láttam ölelkezni, puszit adni egymásnak, nem volt divat se szexről, se párkapcsolatról beszélni tinikorunkban.

A párommal 6 éve vagyunk együtt, az elmúlt 1-2 évről tudom elmondani azt, hogy természetesnek veszik, hogy van egyáltalán.

Most készülünk az eljegyzésre, azért mégis szeretnénk egy kis vacsit szülőkkel. Nem tudom elképzelni se, mikor legyen gyűrűhúzás, mit fognak szólni egyáltalán anyámék, vagy a párom szülei, olyan idétlennek érzem az egész helyzetet...

Nálatok hogy volt?


2013. júl. 18. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is görcsbe lennék az biztos.Én eleve nem tudom lesz-e egyáltalán ilyenünk,ugyanis mi kéttanúsan szeretnénk összeházasodni és ezt hogy kell úgy közölni,hogy ne legyen belőle sértődés és cikis helyzet arról fogalmam sincs....
2013. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ezt az alkalmat élvezni kell, rossz lenne arra visszaemlékezni, milyen pánikérzésed volt. Anyukádat nem kérdezheted meg, hogy mit szeretne, hogyan legyen, vagy nekik hogyan volt? vagy a párod szüleit. Biztos szívesen visszaemlékeznek. Kérj tőlük tanácsot, hátha ez oldja a feszült helyzetet.
2013. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a bátorítást :)

Sok boldogságot Nektek :)

2013. júl. 27. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!