Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Túl késő így már eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl késő így már eljegyzési bulit tartani?

Figyelt kérdés

A párom Valentin napon kérte meg a kezem, akkor megbeszéltük, hogy másfél év múlva lesz esküvő és eljegyzési bulit nem tartunk.

Azóta azonban elkezdett hiányozni az, hogy nekem soha nem lesz olyan, hogy a szüleinkkel és a testvéreinkkel együtt elmegyünk ebédelni, és felhúzzuk egymás ujjára a gyűrűt. Szeretnék eljegyzési ebédet, mégis.

Viszont már elég régóta volt a lánykérés, így arra gondoltam, hogy az eljegyzésünk egy éves évfordulóján tartanánk az ebédet, és akkor az esküvő előtt találkozhatnának még a szeretteink is. Ez így nagyon fura? Nálatok hogy volt?


2013. júl. 18. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Február 14-e nem ép tegnap volt, szerintem már késő. Nekem furán jönne le ha ennyi idő elteltével tartanánk eljegyzési ebédet!

Mi 2 hét múlva megtartottuk mikor a párom megkérte a kezem.

2013. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, úgy csináljátok, ahogy nektek tetszik, de én esküvő előtt fél évvel lánykérés után egy évvel kicsit viccesnek és nagyon erőltetettnek tartom. Mellesleg nem tudom, hogy a Valentin napot ki ünnepli a családotokban, de ez szerintem meghitt, kétszemélyes ünnep a szerelmespároknak, és én tuti nem akarnék helyette más eljegyzési partijára menni.

A másik inkább a dolog költségvonzata. Komolyan hiányzik egy ilyen kiadás az esküvő előtt?

2013. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Összesen 8-an lennénk, ezt 20-30 ezerből ki lehetne hozni felénk (itallal, svédasztallal). Szerintem ez nem olyan nagy kiadás egy esküvő árához képest. Csak tényleg az, hogy nem ciki-e ennyi idő után. De ezek szerint igen. :(
2013. júl. 18. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így már késő, de majd ünnepelsz az esküvőn! :)
2013. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mintha érdekelne, de 48% ? Mi volt az ami nem tetszett? Az, hogy ennyi idő után szerintem már késő eljegyzési bulit csinálni? Vagy valakinek savanyú a szőlő, hogy volt eljegyzésem? Sok savanyú, unott, egyedülálló nők!!
2013. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a párom tavaly nyáron kérte meg a kezemet, de nem vettünk akkor karikagyűrűt. Kb 2-3 héten bell vesszük meg, utána tartunk egy szűkkörű ebédet a családdal....

Szerintem így oké.

Esküvő nálunk 2 év múlva...

2013. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem januárban az évfordulónkon kérte meg a párom a kezem, egy fehérarany gyűrűvel, aztán májusban megrendeltük a karikagyűrűket... és most július 27-én lesz a hivatalos eljegyzésünk. Tehát a lánykérés óta több mint fél év telt el.
2013. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne foglalkozz azzal,hogy ki szerint mi fura!:) Meg amúgy is látod,hogy volt már ilyen,hogy több időre rá tartották,ha ez Téged érdekel,hogy ne légy egyedüli és másoknál hogy volt. Most augusztusban is tarthatjátok és akkor még csak fél éve volt. De nehogy már azért ne valósítsd meg valamely álmod mert máshogy "szokás".
2013. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!